Jak jste prozatím spokojen ve svém prvním zahraničním angažmá?

V Olympii se mi moc líbí. Výborné prostředí, tréninkové podmínky, funkcionáři a profesionální vedení klubu. Vše je perfektní. Jen bodů máme málo.

Má kolektiv Olympie na záchranu v I. A třídě ?

Kdybych v to nevěřil, nešel bych do toho. Můj kamarád Honza Urban mne požádal o pomoc, a tak jsem tady. Máme smůlu v tom, že se nám nepodařilo přivést plánované posily. Matějíček se v přípravě zranil a nepřišli ani dva Poláci, se kterými jsem počítal.

Máme mladé, perspektivní mužstvo a zatím nám chybí trochu štěstíčka. Ale to už jsme, jak jsem slyšel, neměli ani na podzim. Myslím, že Olympia měla mít minimálně o devět až dvanáct bodů víc. Zatím mě trápí jen tréninková morálka. Máme v mužstvu středoškoláky a na tréninku jsme kompletní jen v pátek a to je málo.

Rozhodující gól v posledním utkání v Bolaticích, které jste prohráli 3:2, padl v 92. minutě. To vás asi hodně rozčílilo.

Vaše I.A třída je kvalitní soutěž. Musí se hrát disciplinovaně až do samotného konce. To se nám nepodařilo. Neuhlídali jsme po rohu hlavičkujícího hráče a vytoužený bod je fuč. Moc mne to mrzelo. Zklamání bylo, ale nejen u mě, i u vedení klubu a diváků, kteří za námi přijeli a hlavně hráči byli hodně zklamaní.

Teď máme doma Slavkov, pak nás čekají Ludgeřovice. To jsou mužstva, se kterými budeme bojovat o záchranu. Budeme bojovat až do posledního kola. Kluci předvedli ve všech jarních utkání dobrý bojovný výkon. Teď v Bolaticích jsme byli v nejsilnější sestavě, a tak se jen bojím, aby se nikdo nezranil.

Musíme stoprocentně zlepšit defenzivu. Vždyť branky střílíme, ale zbytečně inkasujeme. Všichni uděláme vše pro to, aby se Olympia zachránila. Tento klub si I. A třídu určitě zaslouží.