Vsetín je předposledním týmem soutěže. Jste s bodem spokojený?

Samozřejmě, že ne. Nejde ani tak o soupeře. Jde o předvedenou hru. Výsledek mohl být bez nadsázky klidně 8:4, a to bych to nerad zveličoval. Měli jsme moře šancí. Po hezkých kombinačních akcích padla tyčka, břevno, minutu před koncem zachraňoval jejich hráč hezkou střelu Žmolíka. Prostě výsledek neodpovídá dění na hřišti. Na druhou stranu, po utkání jsem předstoupil před mančaft a hráčům řekl, že doma se dvakrát nevyhrává. Trošku jsem s útlumem počítal.

Ale s výkonem svěřenců jste spokojen, ne?

To ano, každopádně. Měli jsme pěkné akce, bohužel to tam nepadlo.

A co říkáte na hru soupeře?

Soupeř byl bojovný celek, byť neměl tolik fotbalové akce jako my. Ale bojoval. Vsetín se zachraňuje, byl houževnatý. Navíc, na Valachy hrát neumíme.

Co v vašeho pohledu rozhodlo o remíze?

Rozhodl začátek utkání. Po chybě stopera padl první gól. Ve druhé půli jsme měli krásnou příležitost. Branku jsme nedali a soupeř naopak z protiútoku skóroval. Nesoustředili jsme se.

Dva góly jste dostali z rohových kopů…

Naše obrana zklamala. Asi byla chyba, že jsem přemlouval Davida Jiřičného, měl horečky a netrénoval, přesto nakonec hrál. Krátce před první brankou podskočil míč a odhlavičkoval na roh místo toho, aby míč uklidil do autu. A z rohu padl gól. Chyboval i při poslední brance, kdy dával nebezpečnou malou domů. A z následného rohu dal soupeř opět branku. A absence tréninku se projevila i na Janu Dosedělovi.

Podepsala se na hráčích únava z utkání s Albrechticemi?

Nepodepsala, určitě ne. Byli jsme lepší, neustále na jejich polovině. Prvních dvacet minut jsme se hledali, ale pak bylo vše v pořádku. Únava teprve přijde v sobotu s Orlovou.