Co říkáte na to těsné vítězství? Panuje s výkonem velká spokojenost?

Spokojenost určitě není, protože to byl strašně bojovný fotbal. Na vítězství jsme se hodně natrápili, díky bohu za penalty. Předvedli jsme asi nejhorší výkon, který jsme mohli předvést, přičemž nás Bruntál překvapil bojovností a houževnatostí. Snažil se nás dostat tvrdou hrou pod tlak, což se jim podařilo.

Na hřišti se dost jiskřilo, překvapilo vás tak tvrdé nasazení?

Mě určitě ne, už jsem několik derby odehrál. Ale zklamalo mě rozhodování sudího, ten některé zákroky nezvládal. V první půli jste sice vedli, ale domácí záhy obrátili výsledek na svou stranu.

Nebáli jste se o přestávce o výsledek?

Určitě báli. Hráli jsme velice špatně, po tom vyrovnávacím gólu jsme přestali hrát, nedařila se nám hra po zemi, narážečky do prostoru a centry před branku. A to jsme rádi, že jsme to ustáli tak, jak jsme to ustáli.

Ve druhé půli jste proměnil dvě penalty. Věřil jste si? Jste tradičním exekutorem pokutových kopů?

Jsem tradiční exekutor. Měl jsem ale trošku obavy, protože bruntálského brankáře neznám, alespoň si na něho nepamatuju. Jsem rád, že to tam spadlo dvakrát a mohu poděkovat hráčům Bruntálu, protože penalty se kopaly po vlastních nešťastných chybách v šestnáctce.

Za poslední dva zápasy jste nasbíral už pět branek a jste nejlepším střelcem Krnova. Co říkáte na tu bilanci?

Jsem za to sice rád, ale byl bych raději, kdyby ty góly začali dávat i jiní hráči. Naše hra může časem pokulhávat. Myslím, že máme v kádru lepší hráče, ale potřebují vzpružit a dostat se do svého rytmu, aby mohli své šance začít proměňovat. Hra se pak zlepší, začnou si více věřit a bylo by to určitě o něčem jiném.