Začátek vyšel lépe hostům. „Prvních patnáct minut měly Zlatníky určitě více ze hry. Byly silnější na balonu, ale dostaly se jen po šestnáctku," řekl karlovický trenér. Pak se ale obrázek hry otočil a Karlovičtí si začali vytvářet šance. První obrovská přišla ve čtyřiadvacáté minutě.

„Míč se dostal k Hrdličkovi, který byl sám před prázdnou brankou. Tam ho protihráč zkosil na zem. Měla to být jasná červená karta a penalta, jenže rozhodčí nepískl nic," zlobil se Gustav Santarius a dodal: „Navíc jak Petr padal, tak se praštil hlavou do tyčky a musel střídat."

Karlovice se ale křivdě postavily. Burva nejprve dvě šance promarnil, ale ve dvaatřicáté minutě se už hlavou trefil, 1:0. Pak přišly další příležitosti, ve dvou se objevil Holčák a v další Fiebrich. Ani jedna se ale neujala.

„O přestávce jsme si řekli, že to zkusíme zlomit. Kdybychom dali druhý gól, tak už to pak určitě ukopeme k vítězství," řekl Santarius. Rozhodnout mohl Holčák, přehazoval brankáře, ale překopl i branku. Fiebrich pak v rozhodující chvíli minul balon.

V 56. minutě přišel úder na opačné straně. Zlatníky kopaly roh, domácí nepokryli hráče v šestnáctce a ten hlavou vyrovnal. „Pak hra docela upadla, vyrovnalo se to a už se šance vůbec nerodily. Ale musím uznat, že na držení míče byli lepší," poznamenal kouč Karlovic.

Vzrušení přinesla ještě osmdesátá minuta, kdy se zranil hostující obránce, který při odkopu spadl na ruku. A musela ho odvézt sanitka. V poslední minutě mohli hosté rozhodnout, ale obrovskou šanci Belej chytil.

„Před utkáním bych bod bral, věděl jsem, v jaké sestavě nastoupíme. Ale po tom průběhu jsem zklamaný, neproměnili jsme šance. Pořád nás sužují zranění a nic se zatím neléčí," zhodnotil Santarius.

Karlovice – Zlatníky 1:1 (1:0)
Branky: 32. Burda – 56. Fajkus
Karlovice: Erik Belej – Komuenho, Hrdlička (24. Šebesta), Marian Raiskup, Melichárek – Adamec, Bačovský, David Raiskup (56. Marian Nováček), Burda – Fiebrich, Holčák. Trenér: Gustav Santarius