Karlovičtí přijeli i s novým stoperem Brožkem a začali zhurta. Hned v osmé minutě centroval Darhotušský na hranici šestnáctky Fiebrichovi a ten hlavou zdálky otevřel skóre. Hosté byli lepší v kombinaci, ale také domácí se dvakrát dostali do slibných příležitostí. Ke své smůle ale neproměnili. V sedmadvacáté minutě vyrazil brankář Cocher k Bačovskému a ten nadvakrát dorazil do sítě Chomýže.

Hned po přestávce vyfasoval druhou žlutou kartu za šlápnutí na brankáže Beleje domácí Juchelka a Chomýž hrála v deseti. Domácí začali hrát na brejky a dělali Karlovicím daleko více problémů, než v plné síle. Ve dvaašedesáté minutě ale pojistil výhru hostí Holčák. Netrefil pořádně míč, ten se snášel z výšky a zapadl za překvapeného Cochra.

„První poločas se mi hodně líbil, hráli jsme kombinačně a Chomýž přehrávali. Paradoxně nám vyloučení soupeře uškodilo, druhá půle byla z naší strany špatná. Ale musím pochválit obrannou činnost a brankáře," říkal kouč hostí Gustav Santarius.

Karlovice - Chomýž 3:0 (2:0)
Branky: 8. Fiebrich, 27. Bačovský, 62. Holčák

Karlovice: Erik Belej - Dominik Belej, Brožek (68. Nováček), Marian Raiskup, Melichárek - Adamec, Bačovský, David Raiskup (74. Šebesta), Guňka (55. Láníček) - Holčák, Fiebrich. Trenér: Gustav Santarius
Chomýž: Cocher - Juchelka, Ladislav Klement, Petr Baczke, Schindler (46. Antonín Baczke) - Moravec, Jan Klement, Čevela, Hudský - Čandas (73. Biskup), Zeman (65. Vodička). Trenér: Josef Dorňák