VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 11. a 12. listopadu.

10.11.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. dorostenecká liga

Příbram - Opava, sobota 14.00

II. liga

Vítkovice - Opava, pátek 17.00

MSFL

Vyškov - HFK Olomouc, sobota 14.00
Petřkovice - Uherský Brod, sobota 14.00
Líšeň - Uničov, sobota 14.00
Prostějov - Otrokovice, sobota 14.00
Kroměříž - Hlučín, sobota 17.00
Velké Meziříčí - Rýmařov, neděle 10.15
Valašské Meziříčí - Mohelnice, neděle 10.15
Hodonín - Hulín, neděle 14.00

Divize E

Šternberk - Frýdlant nad Ostravicí, sobota 14.00
Nové Sady - Petrovice, sobota 14.00
Dolní Benešov - Slavičín, sobota 14.00
Nový Jičín - Kozlovice, sobota 14.00
Ústí - Hranice, neděle 10.00
Jeseník - Opava B, neděle 10.15
Brumov - Vsetín, neděle 10.15
Havířov - Bohumín, neděle 10.15

Krajský přebor

Vratimov - Bruntál, sobota 13.30
Háj ve Slezsku - Český Těšín, sobota 13.30
Dětmarovice - Pustá Polom, sobota 13.30
Břidličná - Šenov, sobota 13.30
Čeladná - Heřmanice, sobota 13.30
Polanka - Stará Bělá, neděle 13.30
Frenštát pod Radhoštěm - Krnov, neděle 13.30
Bílovec - Orlová, neděle 13.30

I.A třída, skupina A

Ludgeřovice - Hlubina, sobota 13.30
Krásné Loučky - Chlebičov, sobota 14.00
Vítkov - Kravaře, sobota 14.00
Slavkov - Kobeřice, neděle 13.30
Bolatice - Darkovičky, neděle 13.30

I.B třída, skupina A

Zlatníky - Chomýž, sobota 13.30
Štěpánkovice - Hradec nad Moravicí, sobota 13.30
Bruntál B - Suché Lazce, sobota 13.30

I.B třída, skupina B

Hať - Strahovice, pátek 18.00
Píšť - Chuchelná, sobota 14.00
Petřvald na Moravě - Kozmice, sobota 14.00
Vřesina - Klimkovice, neděle 14.00

Okresní přebor (Opavsko)

Vřesina - Březová, sobota 13.30
Dolní Životice - Stěbořice, neděle 10.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Jindřichov - Nové Heřminovy, sobota 13.30
Slezské Rudoltice - Velká Štáhle, sobota 14.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Bohuslavice B - Závada, neděle 13.30
Hať B - Bělá, neděle 13.30

III. třída, skupina B (Opavsko)

Sosnová - Melč, sobota 13.30
Vítkov B - Vávrovice, neděle 13.30

III. třída, skupina C (Opavsko)

Raduň - Chvalíkovice, neděle 13.30

Autor: Redakce

10.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SK Bruntál – Minižačky U11 a U12

Deník nám fandí: SK Bruntál přípravka a U12

Ilustrační foto.

Laser v rukou dětí: je zaděláno na tragédii

Na úřad s kartou

Krnovská radnice se snaží zjednodušit občanům vyřizování pasů a občanských průkazů.

Knihovna nabízí seniorům výuku českých dějin

Zajímá vás historie? Krnovská knihovna nyní nabízí seniorům a invalidním důchodcům možnost zájmového vysokoškolského studia.

Krnov na Regiontour

Památky, muzea, cyklotrasy, příroda, zajímavá architektura i kulturní a sportovní vyžití. To vše může Krnov a jeho okolí nabídnout během turistické sezony.

AKTUALIZOVÁNO

Z Polska vozili léky, z nich vyráběli pervitin, ten vyváželi i do Německa

/FOTOGALERIE/ Dvě organizované skupiny výrobců a distributorů drog zadrželi policisté na Bruntálsku. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>