Pátek 20. května

Okresní přebor starší přípravka
Juventus Bruntál - FC SO Bruntál (16.30)

Okresní přebor mladší přípravka
Krnov B - Stará Ves (17.00)

Sobota 21. května

Krajský přebor
Břidličná - Markvartovice (17.00)

I. A třída
Krásné Loučky - Kylešovice (17.00)

I. B třída
Město Albrechtice - Velké Heraltice (17.00), Chomýž - Dolní Moravice (17.00)

Okresní přebor
Vrbno p. Prad. - Vysoká (17.00), Staré Město - Holčovice (17.00), Stará Ves - Horní Benešov (117.00), Osoblaha - Jindřichov A (17.00), Slezské Rudoltice - Karlovice (17.00)

III. třída skupina A
Janov - Krásné Loučky B (17.00), Hošťálkovy - Třemešná (17.00), Rusín - Slezské Pavlovice (17.00), Lichnov - Brantice (17.00)

III. třída skupina B
Malá Morávka - Široká Niva (17.00), Leskovec - Moravskoslezský Kočov (17.00), Horní Město - Dvorce (17.00), Dětřichov - Lomnice (17.00), Milotice - Ryžoviště (17.00), Velká Štáhle - Razová (17.00)

Krajský přebor žáci
Krnov - Vítkovice B (10.00 starší a 11.45 mladší)

Okresní přebor starší žáci
Bohušov - Holčovice (12.30), Chomýž - Třemešná (14.30), Karlovice - SO Bruntál B (14.30), SK Zátor - Břidličná (14.30), Slezské Rudoltice - Jindřichov (14.45)

Okresní přebor mladší žáci
Malá Morávka - Horní Benešov (10.00), Břidličná - SO Bruntál B (10.45)

Okresní přebor starší přípravka
Vrbno - Nové Heřminovy (11.00), Krnov - Krásné Loučky (13.30), Jindřichov - Brantice (14.00), Hošťálkovy - Město Albrechtice (14.45), Rýmařov B - Břidličná A (10.00), Stará Ves - Břidličná B (15.00)

Okresní přebor mladší přípravka
Vrbno - Rýmařov (10.00), SO Bruntál A - Krnov A (11.30)

Neděle 22. května

Divize
Krnov - Petrovice (16.30)

I. B třída
SO Bruntál - Strahovice (17.00)

Okresní přebor
Břidličná B - Zátor (15.00)

Krajský přebor dorost
Město Albrechtice - Ostrava-Jih (10.00 starší a 12.15 mladší)

Krajská soutěž dorost
Rýmařov - Hradec nad Moravicí (11.00)

Krajská soutěž žáci
Juventus Bruntál - Město Albrechtice (12.30 starší a 11.10 mladší)

Okresní přebor mladší přípravka
Zátor - Juventus Bruntál A (10.00)