Juventus ve složení Vojtěch Makový, Michal Hanel, Michal Hájek, Ondra Svoboda, Martin Svoboda, Matěj Žatka a Filip Žatka zahájil turnaj velmi dobře a v úvodním duelu ve skupině porazil hladce celek Štěpánova poměrem 3:0. Velmi vyrovnaný a dramatický byl druhý turnajový zápas bruntálského kolektivu proti Šumperku. Oba týmy se rvaly o důležité vítězství a nakonec se z něj radovali malí fotbalisté Juventusu po výsledku 1:0.

Bruntálští měli nakročeno za postupem do semifinále a potvrdili to v posledním utkání ve skupině proti Hranicím, které zdolali jasně poměrem 4:0.

V semifinálovém klání byl soupeřem Juventusu velmi kvalitní tým Futsal Čelechovice. Utkání mělo v celém průběhu výbornou úroveň. Oba týmy chtěly pohár pro vítěze turnaje a podle toho také o výsledek bojovaly. Šťastnější nakonec byl bruntálský tým, který si připsal výhru 1:0 a stal se prvním finalistou. Druhým byli hráči přípravky Hranic a tak se v závěrečném utkání turnaje opakovalo utkání ze skupiny.

Finálový zápas přinesl velký boj. Oba týmy chtěly pohár pro vítěze a hrály až do posledních vteřin utkání. V normální hrací době se ale nerozhodlo a zápas skončil 1:1. O vítězi turnaje ve Šternberku rozhodovala střelba ze značky pokutového kopu. Tam prokázali lepší nervy naděje Juventusu, které zvítězily na penalty 2:0 a staly se držiteli poháru pro nejlepší mužstvo šternberského klání přípravek.

Kromě poháru pro vítěze turnaje si Juventus odvezl i pohár pro nejlepšího střelce, kterým se stal Michal Hanel.

Konečné pořadí: 1. Juventus Bruntál, 2. SK Hranice A, 3. Futsal Čelechovice, 4. SK Hranice B, 5. FK SAN-JV Šumperk, 6. FK Šternberk, 7. TJ Štěpánov, 8. Sokol Čelechovice.