Hned v prvním utkání turnaje čekal na bruntálský tým jeden z nejtěžších soupeřů, Slezský FC Opava. Juventus byl po příjezdu ve velké bílovecké hale zaskočen a na palubovce dominoval opavský favorit, který se rychle ujal vedení. Bruntálští se snažili, ale pětibrankové porážce nezabránili.

Turnaj byl pro malé fotbalisty Juventusu především cestou za zkušenostmi, a také v dalších zápasech podávali proti silným a fyzicky vyspělejším soupeřům bojovné a snaživé výkony. Ve druhém utkání čekal na Juventus celek Vsetína a po vyrovnaném průběhu si připsal porážku 1:3.

Bílovecké klání fotbalových nadějí pokračovalo duelem s fyzicky vyspělým Hradcem nad Moravicí, a také tady sehrál Juventus poměrně vyrovnaný zápas. Když se v průběhu utkání neprosadil se střelecky, tak si připsal porážku 0:2. V posledním utkání ve skupině nastoupili Bruntálští proti dalšímu z favoritů, domácímu týmu Bílovce A. Pořádající celek využil své fyzické převahy a vyhrál poměrem 5:1.

Fotbalové naděje Juventusu hrály v poslední vystoupení na jinak velmi vydařeném turnaji o konečné deváté až desáté místo a v něm s střetly s domácím Bílovcem B. V něm malí fotbalisté z Bruntálu podali bojovný a nadšený výkon. V úvodu si sice vstřelili nešťastný vlastní gól, ale nakonec dokázali odpovědět dvěma vstřelenými góly do sítě Bílovce a po vítězství v poměru 2:1 si odvezli z turnaje cenné zkušenosti, řadu pěkných zážitků a konečné deváté místo.