Poslední květnovou středu se hrálo mistrovské utkání předposledního kola okresního přeboru starších přípravek a družstvo Juventusu Bruntál A potvrdilo vysokým vítězstvím nad Branticemi v poměru 13:1 zisk titulu přeborníka okresu 2011/2012 kategorie starší přípravky v soutěži hrané se sedmi hráči v poli a brankářem.

Utkání byl přítomen i předseda okresního fotbalového svazu Bruntál pan Václav Vojtíšek, který po skončení předal hráčům bruntálského Juventusu pohár pro vítěze spolu s udělením titulu Přeborník okresu 2011/2012.

Hned o den později hrálo družstvo Juventusu Bruntál D poslední mistrák okresního přeboru starší přípravky soutěže hrané v počtu hráčů 5 + 1. Rozlosování soutěže nakonec vyústilo v posledním kole soubojem prvního s druhým týmem průběžné tabulky. Juventus v utkání s FK Krnov A zvítězil v poměru 4:3 a celou soutěž tak vyhrál s náskokem osmi bodů.

Mladí bruntálští fotbalisté tak získali další titul Přeborníka okresu Bruntál, který je společně s těmi halovými v kalendářním roce 2012 celkově již čtvrtý v pořadí.

„Určitě jsme s výsledky našich mužstev hodně spokojeni. Naše družstva je dosahují dlouhodobě a těší nás, že je vidět naše práce s dětmi. Zapomenout nesmíme ani na družstvo mladší přípravky, které skončilo v soutěži okresního přeboru mladší přípravky těsně na třetím místě. Velké poděkování za tyto výsledky zaslouží nejen hráči, ale i trenéři, vedoucí, rodiče a sponzoři, kteří se na úspěších našich družstev podílejí. Věřím, že touto cestou půjdeme dále," řekl k letošní úspěšné sezoně Juventusu Bruntál, zakladatel a duše oddílu Karel Šujan.

.

Mladí fotbalisté Juventusu své letošní úspěšné tažení soutěží okresního přeboru starších přípravek 7 + 1. Foto: Deník/Jiří Stanovský