Posledního letošního halového klání se v krásné bílovecké hale zúčastnilo celkem devět týmů, které se spolu utkaly náročným systémem každý s každým. Juventus Bruntál v sestavě Hanel, Makový, Svoboda, Lezna, J. Kubičík, A. Pušková, F. Žatka, M. Kubičík, T. Pušková a M. Žatka porazil hned v prvním zápase tým SSK Vítkovice B díky dvěma gólům Terezy Puškové poměrem 2:1 ve svůj prospěch.

Celek SSK Vítkovice A byl druhým soupeřem Juventusu na turnaji v Bílovci a bruntálský tým na soupeře nestačil a podlehl 0:2. Stejnou porážku si Juventus odnesl také ze třetího bíloveckého klání v zápase proti Prostějovu, kde ale nebyl horším týmem, leč nevyužil šance. Velice pěkné bylo čtvrté utkání Juventusu proti domácímu Bílovci. Bruntálské naděje dokázaly soupeři vstřelit tři branky zásluhou sester Puškových.

Také další turnajové utkání s mužstvem FC Valašský se bruntálským chlapcům vydařilo a góly Hanela a A. Puškové jim zajistily další plný bodový zisk a vítězství v poměru 2:0. Vydařený a náročný turnaj pokračoval pro Juventus Bruntál duelem s Frýdkem–Místkem. Také tady bruntálští malí fotbalisté nezklamali a branky sester Puškových znamenaly další cenné vítězství v poměru 2:0. Předposlední klání svedlo proti bruntálskému mládežnickému oddílu celek FC Karviná a vyrovnaný a dramatický zápas skončil spravedlivou remízou 1:1.

Juventus hrál v posledním utrkání turnaje o medaile a čekal ho velice náročný soupeř, FC Hlučín. Hráči Juventusu se snažili, ale branka Terezy Puškové na čtyři góly Hlučína nestačila a bruntálský tým si proto odnesl z palubovky bílovecké haly porážku 1:4. Ta ale o medailové umístění na posledním letošním vystoupení mladé fotbalisty Juventusu Bruntál nepřipravila a po skončení se svěřenci trenérů Makového a Žatky mohli radovat ze zisku třetího místa a bronzových medailí.

Pořadí.