Utkání začali lépe hosté, kteří se ve 3. minutě zblízka ujali vedení. Domácí přitlačili a v 9. minutě se dočkali po Skopalově střele vyrovnání. Hrál se rychlý hokej a v 19. minutě se opět prosadili po další chybě v defenzívě domácích Novojičínští.

Krnov se ale v výsledkem nechtěl smířit a do přestávky stačil vyrovnat po Ševčíkově střele od modré čáry. Prostřední třetina zastihla domácí ve velkém útlumu. Ve 23. minutě se Nový Jičín dostal dvěma góly do dvoubrankového vedení. Domácí kontrovali ve 24. minutě po akci Kostovského.

Hosté byli aktivnějším mužstvem a ve 30. a 36. minutě zvýšili své vedení na rozdíl tří branek. V závěrečné části se domácí vrátili ke své hře a soupeře dostali pod velký tlak. Nový Jičín odolával až do 47. minuty. Ševčík vyslal do šance Tošenovjana a ten bekhendem snížil.

Krnovští ožili a bojovali o výsledek. V 56. minutě se podruhé v zápase prosadil Kostovský po přihrávce Tošenovjana a krnovský tým byl zpátky ve hře o bodový zisk. Závěrečné minuty přinesly velice dramatický hokej.

V 57. minutě museli čelit Krnovští dvojnásobné přesilové hře Nového Jičína, ale početní přesile odolali. Hned poté byl vyloučen hráč hostů a výhodu přesilové hry naopak dostali v poslední minutě hráči Krnova. Nový Jičín se dostal pod drtivý tlak, který přerušil až sporným výrokem rozhodčí. Ten v momentě, kdy naskočil do závěrečných vteřin zápasu místo krnovského brankáře šestý hráč do pole, utkání přerušil pro velký počet hráčů domácích na ledě. Svou chybu si sice uvědomil a nechal vhazovat ve středu kluziště, ale nápor domácích byl otupen a Krnov následně inkasoval do opuštěné branky.

Junioři Krnova podlehli 5:7 a po nedělním zápase na ledě Techniky Brno pokračují v prvoligové soutěží pátek od 18.00 hodin na svém ledě zápasem s Duklou Jihlava.

HK Krnov – HC Nový Jičín 5:7 (2:2, 1:4, 2:1)
Branky: 9. Skopal, 20. Ševčík, 24. a 56. Kostovský, 47. Tošenovjan.
HK Krnov: Kolbert (36. Kulhavý) – Ševčík, Vrbka, Tošenovjan, Miškov, Slanina – Tomáš Michálek, Mrkva, Kondrát, Kostovský, Skopal – Tábor, Olbrecht, Wítek, Čermák, Trtík – Jelen, Havlíček, Svoboda.
Trenéři: Antonín Plánovský a Jan Kostovský.
1. liga juniorů.