Po podzimu jedenáctý celek divize čeká v sobotu od 13.00 hodin na rýmařovské umělé trávě první protivník, tým 1. HFK Olomouc hrající MSFL. Rýmařovští absolvují přípravu beze změn v kádru.

„Žádné nové tváře se u nás neobjevily. Máme nějaké kluky v hledáčku, ale to je zatím v jednání," uvedl kouč Jiskry Milan Furik.

Na případné posily v dresu Rýmařova si budou muset fanoušci ještě počkat. „V lednu kluby hrající vyšší soutěže ještě nikoho nepustí. Čeká se, až začne první liga, týmy ze druhé a třetí ligy čekají na to, kdo se v kádrech nejvyšší soutěže neudrží," vysvětloval situaci zkušený trenér a pokračoval: „No a my zase čekáme na ty, kteří vypadnou ze sestavy druhé a třetí ligy."

V kádru zůstali hráči, kteří jsou v Rýmařově na hostování už delší dobu. „Jsou to kluci z Opavy, Horák, Harazin, Šupák a Radek Němec, a taky je s námi Tomáš Němec. Jinak jsme doplnili kádr našimi dorostenci," povídal Milan Furik.

Kouč se ale musí vyrovnat s nucenými ztrátami. Mužstvo opustili Kučera, Ondruška a Motyčka. „Budeme usilovat o maximálně tři hráče, odešli klíčoví fotbalisté, které je třeba nahradit," má jasno lodivod Jiskry Rýmařov a dodával: „Jednáme s Mohelnicí, odkud bychom chtěli dva hráče, plus ještě nějakou posilu do ofenzivy," uzavřel Milan Furik.