Důležitá utkání sehrají v neděli fotbalisté Jiskry Rýmařov a také Slavoje Bruntál.

Odehraje Jiskra zápas bez Přecechtěla?

Jak probíhalo smolné utkání s Valachy? Podívejte se zde.

Rýmařovští jsou v divizní tabulce se sedmi body na předposledním patnáctém místě tabulky a v neděli už potřebují nutně vyhrát. V minulém kole si Jiskra přivezla nejtěsnější porážku z Valašského Meziříčí a s přízní rozhodčích se tam určitě nesetkala. V neděli se navíc Jiskra utká s velice těžkým soupeřem, na domácím trávníku se představí v neděli od 14.30 hodin pátý tým tabulky Hulín.

Svěřenci Milana Duhana a Petra Kostelníka půjdou do zápasu s největší pravděpodobností bez svého kapitána Radima Přecechtěla, který byl v minulém utkání vyloučen. „Naše situace je složitá. V minulém utkání na Valašsku jsme měli určitě na bod. V neděli nás čeká velice těžký soupeř. Navíc budeme oslabeni. Nezbývá ale, než bojovat a pokusit se vyhrát a získat body,“ přál si trenér Kostelník.

Slavoji už tabulkové dno nehrozí. Zatím

V mírně záviděníhodné pozici jsou fotbalisté Slavoje Bruntál, kteří se v posledních kolech úspěšnými výsledky vymanili se spodku tabulky I.A třídy a navíc si minulou neděli ještě odpočinuli. Utkání s Ludgeřovicemi Slavoj Bruntál pro nezpůsobilý terén neodehrál, a tak se po čtrnáctidenní přestávce představí v neděli od 14.30 hodin na hřišti Bohuslavic, se kterými ještě v loňské sezoně bojoval o udržení v krajském přeboru.

Dobrou ukázkou vzmáhajícího se Slavoje byl zápas s Kobeřicemi. Více čtěte zde.

Trenéři Jan Jedlička a Zdeněk Žáček mají tým pohromadě a s odhodláním chtějí pokračovat v úspěšném tažení. „Poslední utkání nám vyšla a možná je škoda, že jsme minulý domácí zápas nehráli. V neděli v Bohuslavicích se pokusíme navázat na minulá utkání. Věříme, že kluci budou pokračovat v bojovných a obětavých výkonech, které nám přinesly body,“ řekl kouč Slavoje k nedělnímu utkání.