Jiskra Rýmařov - SK Kravaře 2:1 (1:1)

Hosté začali v Rýmařově utkání velice dobře a po zaváhání domácí obrany šli již v 8. minutě do jednobrankového vedení. Domácí fotbalisté potřebovali nutně bodovat a v dalším průběhu bojovali o zvrat v nepříznivém vývoji. Kravaře spoléhaly na dobrou obranu a rychlé protiútoky.

Rýmařovští si vypracovali brankové příležitostí, ale ty nevyužívali až do 40. minuty zápasu. Rýmařovský Bochňák poslal prudký centr před branku hostů a jeden z jejich obránců si nešťastně srazil míč do vlastní sítě. Od zahájení druhé poloviny zápasu se tlak rýmařovských hráčů ještě zvýšil.

Pět minut po přestávce pronikal do velkého vápna Kravař domácí Bochňák a obrana hostů jej musela zastavit jen za cenu nedovoleného zákroku. Jiskra dostala příležitost zahrávat pokutový kop a s ním si další podzimní posila, Breškovec, bez problému poradila. Karty se otočili a hrát museli hosté. Jiskra kontrolovala vývoj a podnikala nebezpečné protiútoky.

Hosté se snažili, ale na dobře zorganizovanou obranu domácích nedokázali nic vymyslet. Naopak to byli fotbalisté Jiskry, kteří si po protiútocích vypracovali další možnosti ke skórování. Ty nevyužili, a tak stav 2:1 ve prospěch Rýmařova vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

Branky: Bochňák, Breškovec z pokutového kopu. Rýmařov: Sedlář, Šašinka, Doseděl, Jiřičný, Kamil Kocúr, Ondruška, Breškovec (60.Dluhoš), Radim Přecechtěl, Pavel Orság, Píca (69.Dankovič), Bochňák (82.Macrineanu), trenér: Petr Kostelník.