Fotbalisté Jiskry se chtěli pokusit navázat na domácí vítězství a na hřiště Bohumína cestovali s otevřeným hledím. Domácí zkušenější tým ale od začátku zápasu dával najevo, že na vlastním hřišti nemíní rozdávat body a hrál velmi důrazně a zodpovědně.

Bohumínským fotbalistům nahrávala i trojice polských rozhodčích, kteří pouštěli místy hru až za hranici tvrdosti, se kterou se mladý tým Jiskry jen těžko vyrovnával. Přesto se hrál poměrně vyrovnaný fotbal a Jiskra si vypracovala několik nadějných příležitostí.

Odpověď na vedoucí branku Bohumína ale rýmařovští fotbalisté do přestávky nenašli. Ve stejném duchu, jako první poločas, pokračoval i druhý. Domácí pokračovali v důrazné hře a snažili se své vedení pojistit. Jiskra se snažila kombinačním projevem soupeře přehrát, ale před brankou Bohumína se neprosazovala.

Domácí hráči byli střelecky úspěšnější a své vedení v šedesátém minutě navýšili na rozdíl dvou branek. Hráči Jiskry bojovali o výsledek a ve třiasedmdesáté minutě se po zásluze vrátili do zápasu. Kontaktní gól vstřelil Pavlát a naděje Rýmařovských stále žila. Domácí tým po inkasované brance zajistil obranu a hlídal si výsledek.

Jiskra si vytvořila dvě nadějné příležitosti na vyrovnání, ale ty zůstaly bez využití. V závěrečných minutách ještě hosté vyvinuli tlak na branku Bohumína, ale ten si své vítězství pohlídal. Rýmařov podlehl těsně poměrem 1:2 a o další body do tabulky krajského přeboru bude bojovat v neděli na vlastním hřišti, kde přivítá velmi silnou Polanku.

Bohumín – Jiskra Rýmařov 2:1 (1:0)
Branka Rýmařova: Pavlát
Rýmařov: Urban - Martin Kratochvíl, Vlastimil Samson, Šašinka, Tlapal - Ivo Kratochvíl (78.Fojtů), Furik, Pohanka, Kršek - Pavlát, Kučera, trenér. Milan Furik