Jiskra Rýmařov - Frenštát pod Radhoštěm 1:2 (1:1)

Jiskra chtěla poprvé letos vyhrát a od začátku byla na hřišti mnohem aktivnějším týmem. Hosté se soustředili na obranu a rychlý přechod do protiútoků. Šance ale byly k vidění převážně na straně hostů. Hned v té první se ocitl Kamil Kocúr, ale trefil jen tyč. Tlak domácích pokračoval, hosté se však z jednoho z mála střeleckých pokusů již ve 27. minutě prosadili zásluhou Vyviala, který chytře přeloboval domácího brankáře.

V dalším průběhu první půle pokračoval velký tlak Jiskry. Domácím se v prvním poločase nalepila na kopačky i na hlavy neuvěřitelná smůla, a hosté naopak měli štěstí na své straně. Tyč branky hostů postupně trefili Kamil Kocúr, Švajda a z trestného kopu ještě Pavel Orság. Valaši byli pod tlakem a po další akci, kterou zakončoval Švajda, vyhlavičkoval míč z opuštěné brány hostující Veverka.

Zaslouženého vyrovnání se konečně dočkal Rýmařov až ve 43. minutě. Ondruška našel před brankou hostů Doseděla a ten zblízka dopravil míč do sítě. Také dění po přestávce se neslo v režii domácího týmu, který hrál na vítězství. Před brankou hostů bylo neustále rušno. Střelám Orsága a Ondrušky scházelo málo. Frenštát útočil jen sporadicky a šancesi nevytvářel. Jiskra si ale kromě centrů de šestnáctky a střel ze střední vzdálenosti nic nevytvořila a ani závary před hostujícím gólmanem gólem nekončily.

Deset minut před koncem byla střelecká marnost domácích opět smolně potrestána. Hosté po jednom z mála protiútoků zahrávali z úhlu trestný kop a ten za pomoci nešťastné teče domácího obránce Jiřičného skončil v síti Jiskry. Rýmařovští pak svého soupeře zatlačili, ale vyloženou příležitost k vyrovnání si nevypracovali. Po skončení si tak Jiskra připsala nešťastnou porážku 1:2.

Branky: 27. Vyvial, 79. Skotnica - 43. Doseděl. Rýmařov: Sedlář, Šašinka, Doseděl, Jiřičný, Jahoda (86. Veselka), Ondruška, Dluhoš, Pavel Orság, Švajda, Dankovič, Kamil Kocúr. Trenér: Petr Kostelník.