Hosté si vytvořili šanci hned ve třetí minutě, Šupák vyslal Radka Němce, ten střílel na zadní tyč, ale gólman vystrčil nohu. O šest minut později se ale Jiskra radovala. Jiří Furik poslal míč pod sebe na Šupáka a ten z malého vápna uklidil míč do sítě.

Po půlhodině hry si narazil Ondruška se Šupákem a z jedenácti metrů zvýšil. „Havířov nám dovoloval docela dost, obrana mu fungovala špatně. Dopředu se snažili, ale buď to zachytila naše obrana nebo Kameník," popisoval kouč Rýmařova.

Ve třicáté druhé minutě poslal Dydowicz diagonálu přes celé hřiště na Radka Němce, ten přistrčil Ondruškovi, který se z pětky nemýlil. O tři minuty později se domácí mohli vrátit do zápasu. Matušovičův trestňák vyrazil Kameník. Po následném rohu a skrumáži už byl překonán, ale na čáře jej zaskočil Ondruška.

Pak netrefil Němec prázdnou branku. Ale pět minut před půlí obelstil Michal Furik beky a Šupák měl dost času zamířit, 4:0 z pohledu Jiskry.

Po přestávce zahrozil Havířov párkrát ze standardek, ale gól nedal. Zato v padesáté čtvrté minutě vyrazil brankář domácích střelu Šupáka jen k Ondruškovi a ten uzavřel hattrick. Také druhý z rýmařovských střelců se nenechal zahanbit. V sedmasedmdesáté minutě prošel míč z rohu přes tři hráče, odrazil se k Šupákovi a také on dokončil svůj hattrick.

„Díval jsem se, že s Havířovem máme dohromady skóre 23:3," smál se Milan Furik pokračoval: „Dva hattricky se jen tak nevidí. Po třetím góle nám tam už spadlo prakticky všecko. Klidně mohl být ale ještě jeden hattrick, Radek Němec měl tři stoprocentní gólovky. Havířov je hodně kvalitní tým, chce hrát kombinační fotbal. Proti takovým celkům je vždy větší motivace," uzavřel kouč Jiskry.

Havířov - Rýmařov 0:6 (0:4)
Branky: 9., 40. a 77. Šupák, 30., 32. a 54. Ondruška
Rýmařov: Kameník - Krejčí, Harazin, Hoza, Tomáš Němec (83. David Furik) - Dydowicz, Jiří Furik, Michal Furik, Radek Němec (70. Vajdik) - Ondruška (64. Ondruška), Šupák. Trenér: Mil. Furik