A začátek vyzníval lépe právě pro domácí kolektiv. Už v sedmé minutě měl rýmařovský gólman Kameník štěstí. Rána z dálky změnila směr a brankář zakročil až na poslední chvíli ramenem. Hosté postupně hru vyrovnali a začali přebírat iniciativu.

Obraně Určic dělal problémy zejména aktivní Radek Němec, který se dostal do několika brankových příležitostí, ke gólovému efektu scházelo ale více štěstí a hlavně přesnosti. Rýmařovští drželi míč více na kopačkách, ale nadějnější šance měli fotbalisté Určic. Brankář Kameník ale vždy přesně zasáhl.

Také druhý poločas začal stejně jako první. Aktivněji začali domácí, když se dvakrát dostali k ohrožení branky, ale potom už se prosazovali hosté. V pětapadesáté minutě Rýmařov vůbec poprvé trefil branku, ale brankář s ránou Radka Němce moc práce neměl.

O devět minut později už se Jiskra radovala. Kdo jiný než Radek Němec vypálil, gólman stihl míč vyrazit, ale dobíhající Šupák dorazil balon do branky, 0:1.

Hostující vedení trvalo jen osm minut. Domácímu celku pomohla i kapka štěstí. Spíše centr než střela zapadla na zadní tyč hostující svatyně a bylo vyrovnáno. Závěrečné minuty byly hodně zajímavé. Rýmařov mohli posunout do vedení Radek Němec, Šupák i Macrineanu. Největší a poslední šanci měl Tomáš Němec, který šel sám na gólmana, ale ten domácím zachránil alespoň bod.

„Domácí začali dobře a úvodních deset dvanáct minut byli hodně aktivní a zatlačili nás. V dalším průběhu jsme postupně ovládli hru a měli navrch. Bohužel jsme nevyužili několik gólových šancí. Ve druhé půli jsme pokračovali ve stejném duchu a šli do vedení.

Domácí ale šťastně vyrovnali a závěr byl hodně divoký. Oba týmy chtěly vyhrát. My jsme měli tak čtyři vyložené příležitosti, domácí dvě až tři. Nakonec z toho byla remíza," zhodnotil utkání kouč Jiskry Milan Furik.

Určice – Jiskra Rýmařov 1:1 (0:0)
Branka Jiskry: 64. Radek Němec
Jiskra Rýmařov: Kameník – Kučera, Harazin, Barcal, David Furik (70. Tomáš Němec) – Michal Furik, Jiří Furik (60. Lesák), Schreier (80. Macrineanu), Radek Němec – Šupák, Ondruška. Trenér: Milan Furik