Hosté s Látalem a dalšími zkušenými hráči ve svém středu tahali v Rýmařově od úvodních minut za horší konec. Domácí mladý tým hrál od zahájení bojovně a s velkou chutí. Jiskra soupeře přehrávala a před brankou Janovic byla nebezpečná. Výsledkem byl první gól v síti hostů zásluhou Kučery.

Fotbalisté Rýmařova měli navrch i v dalším průběhu první půle. Hostující hráči hráli na protiútoky a příliš jim to nevycházelo. Do přestávky se tak gólově prosadili znovu Rýmařovští Pavlátem a vytvořili si nadějný dvoubrankový náskok.

Ve druhém poločase pokračovala aktivita na kopačkách domácích fotbalistů. Hosté ale nesložili zbraně a začali být nepříjemní. Do utkání je vrátil kontaktním gólem Pařenica a zápas se zdramatizoval. Fotbalisté Jiskry chtěli své první domácí vystoupení v novém ročníku krajského přeboru zakončit vítězstvím a snažili se výsledek pojistit.

Více šancí tak bylo před brankou Janovic, které čekaly na příležitost. Té se ale nedočkaly. Domácí fotbalisté svůj velmi dobrý výkon v utkání pečetili třetím gólem v síti hostů z kopačky Krška. Janovice již sílu na obrat ve vývoji utkání nenašly a ze zaslouženého vítězství v poměru 3:1 se mohli radovat fotbalisté Rýmařova.

Další utkání soutěže krajského přeboru hrají rýmařovští hráči na hřišti Bohumína.

Jiskra Rýmařov – Janovice 3:1 (2:0)
Branky: Kučera, Pavlát, Kršek - Pařenica
Rýmařov: Urban - Martin Kratochvíl, Vlastimil Samson, Kováč, Tlapal - Pavlát (70.Pospíšil), Šašinka (80.Fojtů), Ivo Kratochvíl, Pohanka - Kučera, Kršek, trenér: Milan Furik.