Rýmařovští fotbalisté začali utkání na hřišti zdatného týmu Pusté Polomi velice aktivně. Hned od zahájení hry ohrozil branku domácích Holčák, ale bez úspěchu. O chvíli později se dostával do šance Ondruška, ale také z toho nic nebylo. Jiskra byla herně lepší a tlačila domácí Pustou Polom do její šestnáctky.

Ve dvanácté minutě přišla snad první útočná akce domácího kolektivu a hned se měnilo i skóre. K míči se dostal před rýmařovským velkým vápnem domácí Šmíd a jeho střelu ještě nešťastně tečoval do vlastní sítě obránce Jiskry Miklánek. Rýmařovské fotbalisty inkasovaný gól nijak neutlumil a hosté pokračovali nadále v aktivním výkonu a domácího soupeře herně přehrávali. Další šance měli Kršek a Holčák, ale branka v síti Pusté Polomi z toho nebyla. První poločas tak skončil jednobrankovým náskokem domácího mužstva.

Také od začátku druhých pětačtyřiceti minut předváděli rýmařovští fotbalisté herně velmi dobrý výkon. Domácí hráči se soustředili na obranu a do útoku se příliš netlačili. Deset minut po přestávce se Rýmařovští dožadovali pokutového kopu. Po trestném kopu Ihnatišina zahrál jeden z domácích obránců stojící ve zdi ve vlastním pokutovém území rukou, ale rozhodčí to jako penaltový zákrok neposoudil.

V dalším průběhu druhé půle pokračoval nátlakový fotbal Jiskry, která marně dobývala branku Pusté Polomi. Střely Ondrušky a Ihnatišina minuly svůj cíl a ani další útočné akce Jiskry se úspěšnými nestaly. Rozhodnutí přinesl samotný závěr zápasu. Jiskra v něm ve snaze vyrovnat zcela otevřela obranu a domácí hráči měli na polovině Rýmařova volný prostor.

Toho využil opět bývalý rýmařovský hráč v barvách Pusté Polomi Šmíd a vstřelil druhou rozhodující branku svého týmu. Rýmařovští fotbalisté si přes herně velmi dobrý výkon odvezli z Pusté Polomi dvoubrankovou porážku a v neděli od 13.30 hodin budou o další body do tabulky krajského přeboru bojovat na vlastním hřišti s týmem Českého Těšína.

Pustá Polom – Jiskra Rýmařov 2:0 (1:0)

Branky:
12. a 89. Šmíd.
Sestava Rýmařova: Kamisch, Martinka, Škoda, Hložanka, Miklánek, Jahoda, Radim Přecechtěl, Ihnatišin, Kršek, Ondruška (60. Macrineanu), Holčák (75. Šašinka).
Trenér: Petr Kostelník.
Vedoucí mužstva: Václav Tlapal.