Bývalý účastník Moravskoslezské ligy měl patřit k favoritům divizní soutěže, ale zatím se trápí uprostřed peletonu. Jiskře patří v tabulce 12. místo. Dosud dvanáctibodovou sbírku chce ještě vylepšit. „Herně nehrajeme špatně, ale promarněné příležitosti nás stojí cenné body a posunují nás v tabulce dozadu,“ řekl kouč Petr Kostelník.

V minulém utkání nemohl nastoupit Bochňák a pro zranění nedohrál zápas Pavel Orság. Rýmařovští věří, že se oba hráči dají do neděle dohromady a Jiskra nastoupí v kompletním složení. „Potřebujeme vyhrát a věřím, že hráči udělají pro to maximum,“ dodal na závěr rýmařovský trenér.

V Hranicích sehraje už zítra další divizní utkání Město Albrechtice. Svěřenci trenérského tandemu Procházky a Vludyky si zatím vedou velice dobře a jsou na výborné páté pozici. Tedy tak, jak si to naplánovali před sezonou. Albrechtickým konečně končí marodka a v týmu už opět roste konkurence.

„Bodově jsme zatím spokojeni a naše postavení v tabulce odpovídá našim představám před sezonou. Chceme hrát v klidu v lepším středu tabulky,“ potvrdil albrechtický manažer Antonín Mura. „Věřím, že neuděláme zbytečné chyby a herně se v Hranicích prosadíme,“ zakončil albrechtický lídr Mura.