„Do zápasu jsme šli bez Bochňáka, který to zkoušel, ale nešlo to. Byla to v útočné fázi ztráta, ale chtěli jsme bodovat,“ řekl trenér Petr Kostelník. Úvod zápasu hostům nevyšel a již ve třetí minutě po zbytečné chybě inkasovali. „Prvních dvacet minut utkání jsme hráli špatně a dávali soupeři velký prostor. Domácí toho také využívali. Zlepšili jsme se až po zrhuba půlhodině hry“ pokračoval kouč Jiskry.

Rýmařovští fotbalisté byli lepší až po přestávce. Domácí se zatáhli do obrany a bránili těsný náskok. „Chtěli jsme ve druhém poločase utkání zvrátit a myslím, že se nám to dařilo. Herně jsme soupeře přehrávali,“ dodal ještě Kostelník. V 62. minutě bylo vyrovnáno. Po pěkné akci hostů se prosadil Patrik Breškovec, druhá posila z ostravského Baníku.

Závěr utkání jednoznačně patřil Jiskře, která ale neproměnila hned několik vyložených šancí. Nejdřív se netrefil v jasné gólovce hlavou Doseděl, po něm se neprosadil ani talentovaný Dluhoš. Utkání tak skončilo remízou 1:1, po níž Rýmařovu patří 12. příčka v divizní tabulce.

Náskok na poslední Velké Karlovice momentálně činí pět bodů. „Je to škoda. Druhý poločas byl v naší režii a měli jsme vyložené gólové příležitosti. Bohužel jsme je neproměnili a máme nakonec jen bod,“ litoval Petr Kostelník. „Musíme bojovat dál a vyhrát nejbližší domácí nedělní zápas s Dolním Benešovem,“ uzavřel nespokojený kouč rýmařovské Jiskry.