Utkání se hrálo od úvodních minut v přípravném charakteru. Do zahájení jarní mistrovské sezóny je ještě dostatek času a tak oba týmy zkoušely.

Lépe do zápasu vstoupili rýmařovští fotbalisté, kteří se ujali vedení gólem Tomáše Němce. Krnovští nezachytili začátek a v 15. minutě už hosté vedli rozdílem dvou branek. Autorem rozdílového gólu byl po další chybě v obraně domácích Kučera.

V dalším průběhu první půle se hrál poměrně dobrý fotbal. Jak domácí, tak i hosté, si vypracovali střelecké příležitosti. Rýmařovští působili na hrací ploše přece jen kompaktnějším dojmem. Stav se ale do přestávky neměnil.

V dobrém výkonu pokračoval tým Jiskry i po přestávce. Na hřišti se objevili noví hráči a dále se z obou stran zkoušelo. Zkušenější a aktivnější hosté se dále prosazovali i střelecky.

Třetí branku Jiskry přidal Ondruška, který zakončil vydařenou akci střelou pod brankářem. Na 4:0 ve prospěch Rýmařova zvyšoval dorážkou nadějný Lesák.

Krnovští fotbalisté se snažili, ale přes obranu hostů se neprosazovali. Naopak udeřilo opět na druhé straně, kde zvýšil Šupák hlavou už na 5:0 ve prospěch rýmařovských fotbalistů.

V závěru se přece jen Krnovští dočkali a brankami Ondry a Šimčíka korigovali výsledek.

V sérii přípravných utkání pokračuje krnovský tým v neděli na svém hřišti od 14.00 hodin utkáním s Oldřišovem. Rýmařovští fotbalisté zajíždějí k dalšímu přípravnému zápasu do Uničova, kde nastoupí v sobotu 21. února od 11.00 hodin proti domácímu účastníku Moravskoslezské fotbalové ligy.

FK Krnov - Jiskra Rýmařov 2:5 (0:2)
Branky: Ondra, Šimčík - Tomáš Němec, Kučera, Ondruška, Lesák, Šupák

Krnov: Miroslav Petr, Šimčík, Ostrák, Svrček, Daříček, Štalmach, Navrátil, Hudský, Bartoníček, P. Havlíček, Krčmařík, střídali: Mrukvia, Dvořák, M. Havlíček, Ondra, trenér: Antonín Mura
Rýmařov: Kameník, David Furik, Harazin, Šupák, Lesák, Jiří Furik, Michal Furik, Ondruška, Radek Němec, Schreier, Kučera, střídali: Tomáš Němec, Tlapal, Macrineanu, trenér: Milan Furik, vedoucí: Václav Tlapal