V první půli to byli právě hosté, kdo neustále vystrkoval růžky. Dydowicz trefil po jedné z akcí tyčku. Dvakrát nadějně pálil z dálky Šupák, ale brankář Pusté Polomi prokázal své kvality. Ve dvou dobrých šancích se v šestnáctce domácích ocitl rýmařovský Ondruška, ale v obou případech přestřelil branku.

„Určitě jsme si v prvních pětačtyřiceti minutách vytvořili více šancí. Jejich gólmna Štencel měl určitě více práce, bohužel ani jednu příležitost jsme nevyužili," popisoval dění na trávníku kouč Rýmařova Milan Furik. Hráči Pusté Polomi se soustředili hlavně na pevnou obranu.

„Věděli jsme, že Pustá Polom nedostává moc gólů. Že to bude pravděpodobně zápas o jedné brance, kdo ji dá, vyhraje," doplnil Furik.

Po přestávce šancí hostujícího celku ubylo. Mohlo za to i počasí. „Asi od šedesáté minuty se intenzivně rozpršelo, takže terén byl hodně těžký a fotbal se změnil v nakopávanou," konstatoval rýmyřovský trenér. Přesto se Jiskra dostala dvakrát do přečíslení. Jednou postupovali Rýmařovští v pěti jen na tři beky. Jiří Furik vybídl Dydowicze, ale ten ani nezakončil. Pokusy z větší vzdálenosti bezpěčně chytal jistý Štěncel. „Musím říct, že brankář Pusté Polomi tam předvedl dva opravdu vynikající zákroky," vysekl poklonu soupeři Milan Furik.

Domácí Kameníka prakticky neohrozili. „V dfenzivě byli výborní a směrem dopředu hrozili jen z rohů," poznamenal kouč. S bodem nebyl Milan Furik úplně spokojen. „Je to bod z venku a ten se počítá. Ale na druhou stranu to je ztráta. Za první poločas jsme si určitě tři body zasloužili. Oproti minulému utkání se ale hodně změnil přístup našich hráčů k utkání, k lepšímu. Byli jsme aktivnější než předtím proti Jeseníku," hodnotil lodivod Jiskry.

Pustá Polom – Rýmařov 0:0
Rýmařov: Kameník – Krejčí, Hoza, Harazin, Tomáš Němec – Dydowicz, Michal Furik, Jiří Furik, Radek Němec – Šupák, Ondruška. Trenér: Milan Furik