Za příznivého počasí se sjely na dobře připravené hřiště čtyři týmy, které spolu svedly vzájemné klání systémem každý s každým. O pohár pro vítězný tým bojovaly celky I.B třídy Slezan Jindřichov, nováček TJ Úvalno, domácí TJ Krásné Loučky a na čtveřici účastníků doplnil turnaj z okresního přeboru sestupující TJ Hošťálkovy.

Vydařený turnaj, na kterém měl podíl šéf klubu Aleš Novák a město Krnov, zahájilo utkání Jindřichova s Úvalnem. Vyrovnaný souboj poměrně dobré úrovně skončil těsným vítězstvím Slezanu Jindřichov v poměru 2:1.

K druhému turnajovému zápasu nastoupil domácí, v loňské soutěži úspěšný tým Krásných Louček proti TJ Hošťálkovy. Domácí fotbalisté tahali za lepší konec a plnili roli favorita. Celé utkání nakonec po zásluze vyhráli poměrem 2:0 ve svůj prospěch a připsali si další body do tabulky.

Také třetí klání v Krásných Loučkách mezi domácím kolektivem a Úvalnem přineslo bojovný a vyrovnaný fotbal, ne jehož konci nebyl vítěz a zápas skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Druhou polovinu velice vydařeného turnaje zahájil zápas Úvalna a Hošťákov. Také v tomto utkání outsider turnaje nezklamal a po vyrovnaném souboji odešel těsně poražen po výsledku 1:2 ve svůj neprospěch.

V pátém fotbalovém klání se hrálo o vítězství v celém turnaji. Střetly se v něm domácí Krásné Loučky a Slezan Jindřichov. Zápas se pro domácí celek, který vedl již dvoubrankovým rozdílem, vyvíjel velice dobře a Krásné Loučky měly v nejlepším utkání turnaje nakročeno za vítězstvím. Fotbalisté Slezanu ale utkání nezabalili a bojovali až do závěrečných minut a zápas se jim nakonec podařilo zvrátit. Dvěma góly upravil Jindřichov na konečných 2:2, což pro něj znamenalo celkové prvenství v turnaji Krásné Loučky 2008.

Výsledky: Jindřichov – Úvalno 2:1, Krásné Loučky – Hošťálkovy 2:0, Úvalno – Krásné Loučky 1:1, Úvalno – Hošťálkovy 2:1, Krásné Loučky – Jindřichov 2:2, Jindřichov – Hošťálkovy 1:0

Vítězem se stal Slezan Jindřichov se ziskem sedmi bodů a skóre 5:3. Na druhém místě se umístil domácí tým Krásných Louček s pěti body a poměrem branek 5:3. Třetí příčka patří Úvalnu, které získalo čtyři body a skóre 3:3 a poslední, čtvrtá příčka zůstala na Hošťálkovy. Pořadatelé vyhlásili nejlepším střelcem Dana Dimitrova s Jindřichova, který nastřílel do sítí soupeřů celkem čtyři branky.