Zdatný tým Zlatníku byl dalším soupeřem Slezanu Jindřichov v boji o udržení I. B třídy. Jindřichovští fotbalisté chtěli v domácím prostředí navázat na vydařené utkání v Krásných Loučkách, odkud si po remíze 3:3 a dobrém výkonu odvezli bod. Zlatníky ale mají velice silný a fyzicky dobře připravený tým a byl Slezanu v celém průběhu zápasu velkou překážkou.

Domácí ale předváděli kvalitní výkon a ve dvacáté minutě vykročili za vítězstvím. Po rohovém kopu byl na správném místě Hanslík a zajistil svému týmu jednobrankové vedení. To mohli domácí do přestávky ještě zvýšit, ale střela Kovala skončila na břevně hostující branky.

V dobrém výkonu pokračoval Jindřichovský tým i ve druhém poločase. Hostům pomohla na jeho začátku opět branková konstrukce a jejich naděje ještě žila. Domácí fotbalisté šli cílevědomě za tříbodovým ziskem a v sedmdesáté minutě rozhodli. Po vydařené útočné akci se prosadil Koval a stanovil konečný stav utkání. Zlatníky v závěru zkoušely korigovat, ale Slezan si své dvoubrankové vedení pohlídal až do konce. Po vítězství odskočili

Jindřichovští poslednímu Chlebičovu na rozdíl pěti bodů a o další se budou pokoušet v sobotu na hřišti Úvalna.

Slezan Jindřichov – Zlatníky 2:0 (1:0)