Jindřichovští fotbalisté se po nepříliš vydařeném vstupu do jarní části mistrovské soutěže pomalu zvedají a také do středečního domácího zápasu s Chuchelnou vstoupili se snahou o útočný a aktivní fotbal. Hosté přijeli do Jindřichova se svou klasickou taktikou založenou na důsledné obraně a snaze o rychlé protiútoky.

Navrch měli v utkání od úvodních minut domácí hráči. Hned na začátku ohrozili hostujícího brankáře Burda a Vergos. Slezan měl územní převahu a ta mu přinášela další možnosti. Střelecky se ale nedokázal prosadit a bezbrankový stav přetrvával. Několikrát se ukázali také fotbalisté Chuchelné, ale ani oni recept na vstřelení gólu do přestávky nenašli.

V aktivním fotbale a velké snaze po vítězství pokračovali domácí od zahájení druhé poloviny zápasu. Jindřichov svého soupeře ještě více přehrával a před brankářem hostů přicházely další střelecké příležitosti. Hosté spoléhali dále na jednoduchost a obětavost. V útočné fázi toho Chuchelná příliš nepředvedla. Slezan pokračoval v tlaku na branku a ten konečně přinesl své ovoce.

V polovině druhé půle se konečně prosadil v dresu Jindřichova Burda a vstřelil veledůležitou vedoucí branku.

Po inkasované brance se hosté přece jen více snažili o ofenzívu. Defenzíva domácích byla připravena a soupeře do vyložených šancí nepouštěla. Naopak to mohl být opět Jindřichov, který mohl své vedené navýšit, ale nadějné možnosti úspěchem neskočily.

Po devadesáti minutách si Slezan připsal důležité tři body za nejtěsnější vítězství v poměru 1:0 a zbytek soutěže může dohrávat v klidu.

Slezan Jindřichov - Chuchelná 1:0 (0:0)
Branka: Burda