Jindřichov a Loučky se podělily

Jindřichov ve Slezsku - Okresní derby soutěže I.B třídy mezi Jindřichovem a Krásnými Loučkami o vítězi nerozhodlo. Sobotní utkání na hřišti Slezanu ovládli v prvním poločase domácí fotbalisté, kteří dali dvě branky. Dění po přestávce ale patřilo hostům a utkání tak skončilo smírem.

19.5.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Robert Schedling

Slezan Jindřichov – Krásné Loučky 2:2 (2:0)

Na hřišti Slezanu se představil v sobotním pěkném odpoledni druhý tým tabulky Krásné Loučky. Domácí se chtěli v okresním derby na svého soupeře vytáhnout a v prvním poločase se jejich úsilí setkávalo s úspěchem. Naopak fotbalisté Krásných Louček se na polovině Slezanu příliš neprosazovali.

Do přestávky tak dění na hřišti Jindřichova probíhalo především v režii domácího celku, který byl na svém hřišti povzbuzován i slušnou návštěvou. Slezan si vypracoval oproti svému soupeři i více střeleckých příležitostí. Z kombinační akce otevřel po dvaceti minutách skóre zápasu Dimitrov.

Loučky obrátily

Vstřelený gól domácí kolektiv povzbudil a Slezan pokračoval v dobrém výkonu. Hosté nenacházeli protizbraň a do přestávky inkasovali podruhé. Exekuce pokutového kopu se ujal Starý, jenž se nemýlil. Od začátku druhé půle utkání se hostující fotbalisté snažili zápas zvrátit. Domácí pokračovali v bojovném výkonu, ale před šestnáctkou Krásných Louček se již tolik neprosazovali. Střeleckou mušku ovšem nenacházeli ani hráči druhého týmu tabulky.

S blížícím se závěrem utkání získával kvalitně složený tým trenéra Pavla Němce z Krásných Louček navrch. Hosté si začali vytvářet i šance ke vstřelení gólu, ale proti dobře hrající defenzívě domácího týmu se neprosadili. Až do 85. minuty. Sílící nápor hostujícího mužstva přinesl své ovoce a pět minut před koncem vrátil Krásné Loučky do zápasu Lalak, který tak nastartoval svůj tým k závěrečnému tlaku.

Domácí fotbalisté chtěli vyhrát a snažili se aktivní hru hostů eliminovat. Nápor Krásných Louček ale nakonec zúročil vyrovnávací brankou v poslední minutě zápasu Beran.

Branky: Lalak, Beran - Dimitrov, Starý z penalty.

Autor: Jiří Stanovský

19.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 115 Kč

Stavební a provozní elektrikáři Provozní elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 115 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Břidličná, Bruntálská 167, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ, Požadujeme - vyučen v elektro oboru, zkoušky vyhl.50/1978 Sb., min.§6, průkaz jeřáb sk. O + vazač, řízení motorového vozíku vítáno, ranní až směnný provoz (po zaučení nepřetržitý) , Mzda 115,- Kč až 120,- Kč hod vč.prémií a příplatků ze směnného provozu., Hlásit se u Mgr Škrkoňové - tel. č. 554 222 646, Z : 5.1.2018 A : 19.4.2018 A : 14.5.2018, A : 27.6.2018 A : 11.7.2018 A : 2.8.2018. Pracoviště: Al invest břidličná, a.s., Bruntálská, č.p. 167, 793 51 Břidličná. Informace: Ivana Škrkoňová, +420 554 222 646.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 20 000 Kč

Zdravotničtí a farmaceutičtí technici a laboranti Farmaceutický laborant. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Město Albrechtice, Míru 12/3, nástup dle dohody, pravidelné prémie, stravenky, týden dovolené navíc, hlásit se na tel. č. 605 291 986 - Mgr. Petr Byrtus, Z : 4.1.2018. Pracoviště: Petr byrtus mgr. - lékárna u jana, Míru, č.p. 12, 793 95 Město Albrechtice. Informace: Petr Byrtus, +420 605 291 986.

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 14 000 Kč

Zámečníci strojů Zámečník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1, Ubytování doprava do zaměstnání, zálohy na mzdu, stravování., Hlásit se na e - mail : boris.kochan@wincottpeople.com, Z : 19.6.2018. Pracoviště: Asu job s.r.o. - provozovna, Stará Ježnická, č.p. 1556, 794 01 Krnov 1. Informace: Boris Kochan, +420 908 227 607.

Potravinářství - Potravinářství Pekař 73 Kč

Pekaři Dělník/ce při výrobě pekárenských výrobků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Práce na nočním provozu pekárny cca od 18,00-2,30 hod. Nabízíme práci ve stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity. , Nástup možný ihned. , V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail: gocalova@aspec.cz nebo si schůzku domluvte dopředu telefonicky.. Pracoviště: A s p e c, spol. s r.o., 9. května, č.p. 586, 794 01 Krnov 1. Informace: , .

SK Moravan Oldřišov – FC Slavoj Olympia Bruntál 3:4
27

Bruntál zvládl přestřelku a postupuje

Fotbalisté Nových Sadů (ve žluto-černém) prohráli v předkole MOL Cupu s Rýmařovem 0:2.
13

Rýmařov uspěl a těší se na Třinec

Hofmann zastínil i Kadlece. Utkání s Olomoucí bylo výjimečné, přiznává

/ROZHOVOR/ Odehrál nejlepší zápas kariéry, poprvé v jednom utkání nejvyšší české fotbalové soutěže vstřelil dvě branky. Stoper Slovácka Stanislav Hofmann byl ústřední postavou domácího mužstva proti silné Olomouci.

Karviná hlásí posilu, po angažmá v Polsku přichází slovenský útočník Guba

Slovenský fotbalista Dávid Guba, kterému vypršela smlouva v polském týmu Termalica Nieciecza, je další posilou prvoligového MFK Karviná.

-

Při velkém okresním derby se body dělily

Břidličná – Vzhledem k tomu, že během léta několik hráčů opustilo Krnov a posílilo okresního rivala z krajského přeboru Břidličnou, mohl být vzájemný souboj obou mužstev hodně vyostřený. Sobotní derby se ovšem odehrálo v poklidu, byť jistá vyhecovanost byla na hřišti cítit.