„Vím, že spousta z vás nemá nyní na fotbal ani pomyšlení, ale někteří z vás se na mne obracejí s dotazy zda nevím, jak to bude vypadat se soutěžemi, přestupy, atp. Ve čtvrtek jsme obdrželi krátkou informaci od sekretáře MSKFS Ladi Janoška, který nás informoval všechny alespoň takto,“ řekl Jan Urban.

„Obdržel informaci od vedení FAČR, že se o tom bude rozhodovat na VV FAČR 7.4. Jakmile bude mít relevantní informace, bude nás, a já Vás informovat. Myslím, že od toho se potom bude rozhodovat o soutěžích na Moravě, v kraji i v okrese. Přestupní termín do 30.3. se neuzavírá a běží. I o tom se patrně rozhodne na VV FAČR 7.dubna 2020,“pokračoval Urban.

Snímek z místa požáru.
Rodina z Hlučína přišla o střechu nad hlavou, pomoci můžete i vy

Jan Urban pak ještě pokračoval: „Všichni víte, že nejhorší situace je na Uničovsku, kde máme Zdeňu Studeného a Zdeňu Horáka. S prvním jsem dlouze hovořil po telefonu. Je zdráv a s celou rodinou v pořádku stejně jako dva naši věrní fanoušci, jeho dědové. Nemůžou vycházet a tak trénovat může jen na zahradě a už se těší na míč. Zdeňa Horák se mi zatím neozval.“ (šim)

Obchvat Krnova se buduje podle plánu. Jiné stavby kvůli koronavirovým opatřením  už dělníci opustili.
Proč koronavirus některé stavby přibrzdil a jiné běží podle plánu