Veteráni ukázali všem, kdo se na ně přišel podívat, že fotbal hrát umějí. V zahajovacím utkání porazili domácí „staří pánové“ soupeře ze Stěbořic 3:0. Hlavně v první půli předváděli pohledný fotbal a výkony některých hráčů byly velmi příjemným překvapením.

Ve druhém zápase zvítězil Horní Benešov nad Kylešovicemi 2:0. Jenomže pak Hornobenešovští narazili na domácí Jakartovice a podlehli jasně 1:3 Následná remíza Stěbořic s Kylešovicemi v poměru 2:2 rozhodla o tom, že domácí celek pořádajících Jakartovic obhájil loňské vítězství.

Právě s vědomím, že už jim nikdo nemůže prvenství vzít, vstoupili domácí do zápasu s Kylešovicemi. Chtěli jej odehrát exhibičně, ale soupeř pro to neměl pochopení a domácí mužstvo porazil 1:0 gólem v poslední minutě. V posledním utkání pak Stěbořice porazily Horní Benešov 1:0, což rozhodlo o pořadí na dalších třech místech.

Konečné pořadí: 1. Jakartovice, 2. Kylešovice, 3. Stěbořice, 4. Horní Benešov.

Nejstarším hráčem turnaje byl Josef Kašpar z Horního Benešova, kterému je 65 let. Nejlepším hráčem byl vyhlášen domácí Petr Kutal a nejlepším brankářem Kamil Janecký ze Stěbořic. „Velký dík patří také rozhodčím, pánům Kulíškovi, Stupňovi a Špiláčkovi a hlavně organizátorům, Davidovi Bartákovi a Martinu Matyáši,“ uvedl Karel Balcar z Horního Benešova.