Jindřichovští si v minulém zápase snadno poradili s posledním týmem tabulky Chuchelnou 7:1, když byli jednoznačně lepší. „Zápas byl jasnou záležitostí,“ řekl k utkání předseda Slezanu.

V Komárově hrály Krásné Loučky a myslely na vítězství. Utkání ale nakonec skončilo bezbrankovou remízou. „Domácí bojovali a chtěli se s předposledního místa odpoutat. Škoda naších šancí,“ zaznělo z lavičky Krásných Louček.

Příjemně překvapila Dolní Moravice, která až nečekaně snadno zdolala velice nepříjemný tým Zlatníků poměrem 5:2. „Kluci celý zápas bojovali a proti zkušenému soupeři podali velmi dobrý výkon,“ hodnotil kouč Dolní Moravice, jenž je se svým týmem na sedmém místě.

Nepříjemně naopak překvapila Chomýž, která ztratila další domácí utkání. Chomýž ještě o přestávce vedla, místo toho ve druhé půli dvakrát inkasovala a bylo vymalováno. „Je to škoda. Můžeme rozhodnout a pak uděláme chyby, které nás stojí porážku,“ lamentoval kouč Chomýže.

Atraktivní derby se odehrálo v Úvalně, kam přijela Břidličná. Domácí tým svého soupeře rozstřílel čtyřmi góly již v prvním poločase a po přestávce zápas kontroloval. „Dostali jsme až příliš laciné góly a ve druhé půli si domácí nenechali zápas uniknout,“ řekl k zápasu trenér Břidličné.