Jste spokojen s výkonem svých svěřenců?

Spokojený jsem s výsledkem, ostatně jsme otočili zápas. Nabádal jsem hráče, aby nepřestávali hrát a bojovat, protože soupeř má bojovné mužstvo. V domácím prostředí a ještě v derby nám nedali nic zadarmo.

O přestávce jste prohrávali 1:2, čekal jste takový obrat ze strany Bruntálu?

Začátek utkání bylo přesně to, co jsme si před utkáním řekli. Hrát po zemi, po křídlech a zakončovat. Pak také přišla branka Jirky Bačovského a pak zase naše nedorozumnění v obraně a soupeř vyrovnal.

Po vstřeleném gólu jste přestali hrát, čím to?

Byli jsme málo důrazní, kluci se báli hrát, byly zakřiknutí, přizpůzsobili jsme se hře soupeře. O poločase jsem trochu v kabině zvedl hlas, že tak hrát nemůžeme, začneme jezdit a určitě se do hry dostaneme.

Vyrovnání přišlo až po přestávce po gólech Klementa. Čím to, že má takovou fazonu?

Laďa je oporou mužstva a proto také v týmu je. Jsem rád, že penalty proměnil.

Zápas byl nesmírně bojovný, vypjatý, plný faulů… nebál jste se teba o hráče?

O hráče mám strach vždycky, protože nás není až tak mnoho. Bylo to tvrdé, v některých situacích až moc, ale jinak si myslím, že byl zápas byl zajímavý a dramatický až do konce. Žádné z mužstev to nevzdalo a každý chtěl vítěství strhnout na svou stranu. Jsem rád, že konečně to jsme my, za což hráčům děkuji a jsem na ně hrdý.

V prvním poločase se zranil Řeháček…

To byla taky škoda, že se při odkopu Jakub řeháček a musel jsem ho brzy střídat. Pak nám to nabouralo celou taktiku i další změny. Máme ale velmi tři kvalitní golmany a uvidíme v týdnu, jak zranění dopadne.

Krnovu se zatím daří a stoupá nahoru. Panuje v týmu spokojenost?

Máme před sebou ještě čtyři utkání. Jak jsem řekl na začátku soutěže, na konci to sečteme. Kádr a hráče máme na to, abychom byli v horních patrech tabulky.

O průběhu utkání mezi Bruntálem a Krnovem se můžete dočíst ZDE.