Krnovský kouč věří, že jeho tým nezaváhá. „Bohumín je v tabulce jen o tři body pod námi. Do utkání ale jdeme rozhodně s optimismem. Doma se nám daří a chceme se udržet na špici krajského přeboru,“ řekl.

Krnovu se zatím daří náramně. S 21 body mu sice připadá pátá příčka, ale od druhých Jakubčovic jej dělí jen nepatrný rozdíl. Čelo soutěže má na dosah. Antonín Hudský spoléhá zejména na skvělou formu Ladislava Klementa. Podzim mu přivál na kopačky už pět branek, dvě poslední si připsal po penaltách v Bruntále. „Máme před sebou ještě čtyři utkání. Jak jsem řekl na začátku soutěže, na konci to sečteme. Kádr a hráče máme na to, abychom byli v horních patrech tabulky,“ nastínil už dříve krnovský kouč.

Do domácího zápasu zřejmě nastoupí kompletní sestava. Otazník visí pouze nad zraněným gólmanem Jakubem Řeháčkem. „Po okresním derby s Bruntálem jsme nějací pochroumaní, Řeháček má ortézu. Ale doufám, že budeme všichni,“ vysvětlil.

To Bohumínu se v uplynulých týdnech příliš nedaří. Naposledy remizoval doma s Oldřišovem, v předminulém kole podlehl Petřkovicím. „Hrajeme doma, chceme potvrdit domácí úspěšnost a neporazitelnost. Věřím, že zvítězíme,“ uzavřel Hudský.