„Hráli jsme jedno z těch lepších utkání, ne-li nejlepší na jaře. Hlavně jsme se nepoložili, když jsme dostali brzo gól. To se zase Šupák projevil jako střelec,“ uvedl domácí trenér. Hned také objasnil s jakou taktikou jeho celek do zápasu šel: „Říkal jsem klukům před začátkem, že hrajeme doma na velkém hřišti, takže musíme kombinačně, dávat si míč do křídelních prostor a pak před branku.“

V prvním poločase obrátili Krnovští vývoj utkání. Po přestávce měli několik výborných příležitostí skóre navýšit, mohli však také inkasovat: „Ve druhé půlce tam byly situace, kdy jsme mohli rozhodnout. A pak se několikrát stalo, že nedáme gól, jde nás šest dopředu a nestačíme se vracet. Když volám na kluky kombinujte, tak to tam ztratí a soupeř se jednou přihrávkou dostane dopředu a do přečíslení. V tomhle jsme ještě někdy jako malí Jardové,“ trochu se zlobil kouč Hudský.

Pak se ale vrátil k hodnocení vývoje střetnutí: „První půle byla fotbalovější. Více se kombinovalo a tvořilo. Druhý poločas byl od té pětapadesáté, šedesáté minuty takový na sílu, taková nakopávaná, vytratila se myšlenka. Možná jsme trošku znervózněli, že je to jen o gól. Přibylo pár ostřejších zákroků z obou stran, ale myslím, že to bylo nakonec utkání férové a jsem moc rád za tři body,“ zhodnotil trenér.

Sestava se od předchozích střetnutí trošku lišila. „Byla jiná, po Oldřišově jsem měl problém nebo spíše dilema, jak složit základní sestavu. Měl jsem pocit, že musím něco změnit. Nechal jsem tam Davida Křenka, který hrál v Oldřišově poprvé od začátku. Místo Jirky Šimčíka hrál Marcel Cudrák. Ti kluci jsou hodně vyrovnaní. Hlavně jsou mladí, takže chápou, že že někdy nastoupí od začátku a někdy střídají až během hry,“ vysvětloval změny Antonín Hudský.

Nová jarní posila, obránce David Křenek, se odvděčila výborným výkonem. „Je to velký pracant. Vypadá jako takový medvídek, ale vybojuje velké množství míčů, rozdává přihrávky dopředu a neuhne před žádným osobním soubojem. Hrál místo Daniela Biskupa, který samozřejmě bude hrát. Ale zase je to mladý kluk, je mu devatenáct, má všechno před sebou. To samé Šimčík. Jsem moc rád, že máme tak kvalitní lavičku. Když to jednomu, neřekl bych že přímo nejde, ale spíše že mu nesedí soupeř, tak naskočí druhý,“ chválil Křenka i krnovské mladíky Hudský.

Krnovský kouč měl radost i ze svých dvou útočných tykadel: „Jsem rád, že Kuba Šrom potvrdil střeleckou formu a dal dva góly. Lukáš Krčmařík zase naběhal hromadu kilometrů a tvořil ofenzivu. Jak říkám, jsem hodně spokojený s výkonem všech hráčů. A také bych chtěl hrozně moc poděkovat jménem celého mužstva fanouškům za podporu.

Kluci jejich fandění potřebují a diváků se na zápas s Jakartovicemi sešlo pravdu hodně,“ poděkoval nakonec všem příznivcům krnovského fotbalového klubu trenér Hudský.