„Cestovali jsme do Frýdlantu s cílem uhrát alespoň bod a to se nám podařilo,“ řekl kouč Krnova.

Domácí tým má ve svém středu celou řadu kvalitních a zkušených hráčů, kteří okusili vyšší soutěže, a Krnované to neměli vůbec jednoduché. „Domácí hráli svůj klasický fotbal na dlouhé míče a centry do šestnáctky, podložený důrazem. My se snažili o kombinační, technickou hru. Myslím, že se nám to dařilo,“ pokračoval Antonín Hudský.

„V první půli se spíše bojovalo ve středu hrací plochy a velké šance nebyly ani na jedné straně,“ dodal ještě krnovský lodivod. Hosté ve druhém poločase utkání dvakrát vedli, ale domácí fotbalisté nalezli vždy odpověď. Vyrovnávací branku vstřelil Frýdlant nad Ostravicí až necelých patnáct minut před koncem a domácí byli s bodemevidentně spokojeni.

„Je to škoda, mohli jsme vedení uhájit až do konce, ale Frýdlant má nepříjemný tým, který si myslím, že v domácím prostředí příliš ztrácet nebude,“ vysvětlil Hudský.

Bod ze hřiště soupeře je pro kormidelníka krnovského mužstva stále ziskem. Frýdlant totiž spadá mezi ty silnější týmy krajského přeboru. A co víc, Hudského svěřenci neprohráli již pět kol za sebou. „Musím tým pochválit za bojovný, týmový výkon, který jsme ve Frýdlantu předvedli. Bod ze hřiště soupeře je dobrý,“ zakončil kouč Antonín Hudský.

Krnovští bilancují v horních patrech krajského přeboru. Na první Nový Jičín, který zatím suverénně kráčí za postupem do divize, ztrácí pět bodů. A právě lídra krajského přeboru přivítají v neděli na domácím hřišti, kde mužstvo Antonína Hudského zatím vítězí. Neděle tak nabídne velmi atraktivní duel o špici tabulky.