Hosté do zápasu nevstoupili příliš dobře. Během páté minuty fauloval ve vápně Mark Ostrák a Daniel Kožík se následně postavil k penaltě, ale brankář Jakub Řeháček skvělým zákrokem nedovolil, aby se skóre měnilo. Čistou tutovku měl i Krnov.

Kapitán Ondřej Bartoníček načechral balon pro Lukáše Pellu, ten ovšem hlavičkou trefil tyčku, od níž se míč odrazil ven do hřiště.

„Více jsme drželi balon, jenže se nám nedařilo se dostávat do vápna. Hrálo se hlavně mezi šestnáctkami,“ popisoval sportovní manažer a asistent krnovského áčka Gustav Santarius mladší.

Ve druhé půli už góly začaly padat. Nicolas Tümmler okolo padesáté minuty zbytečnou přihrávkou dozadu zavařil stoperům Krnova, Mark Ostrák potom fauloval před vápnem a Daniel Kožík z trestňáku rozehrál gólovou akci, na jejímž konci se objevil Lukáš Macík.

Později mohl vyrovnat Martin Sabó. Individuálně se prosadil do vápna, ale po jeho střele podruhé v utkání zvonila pouze tyč. Pravidlo „Nedáš dostaneš“ bylo stvrzeno v následujících minutách, kdy Stará Bělá rychle vhodila aut a Lukáš Macík se podruhé prosadil.

Krnov skóroval až v nastavení. Marek Havlíček se blýskl pěkným průnikem, při němž prošel přes dva protihráče a v zakončení se nemýlil.

„Bohužel, z různých důvodů chyběli Adam Ondra, Matěj Pokorný a při rozcvičce před zápasem se nešťastně zranil stoper Miroslav Daříček. Byli jsme bezzubí, a jak jsem řekl, neuměli dát míč do šestnáctky,“ doplnil Gustav Santarius mladší.

Stará Bělá – Krnov 2:1 (0:0)

Branky: 50. a 70. Macík – 90+2. Havlíček. Rozhodčí: Jurček – Tvardek, Sivera. ŽK: Charvát – Ostrák, Bartoníček. Diváci: 100.

Krnov: Řeháček – Burian (76. Carbol), Mrukvia, Ostrák, Pella – Sabó, Bartoníček, Moravec, Tümmler, Hrubý (78. M. Mitura) – Havlíček. Trenér: Ladislav Bártek.