Sobota 5. května

I.B třída

Město Albrechtice Kylešovice (16.30), Dolní Moravice Otice (16.30), Chomýž Suché Lazce (16.30), Úvalno Olympia Bruntál (16.30).

Okresní přebor

Slavoj-SM B Slezské Rudoltice (16.30), Nové Heřminovy Lichnov (16.30), Karlovice Břidličná B (16.30), Jindřichov Brantice (16.30), Osoblaha Stará Ves (16.30), Třemešná Malá Morávka (16.30).

III. třída

Moravskoslezský Kočov Horní Město (16.30), Lomnice Jamartice (16.30), Široká Niva Razová (16.30), Hošťálkovy Dvorce (16.30), Vysoká Zátor (15.00), Slezské Pavlovice Holčovice (16.30).

IV.třída skupina A

Janov Heřmanovice (16.30), Liptaň Město Albrechtice (16.30).

IV.třída skupina B

Svobodné Heřmanice Leskovec (16.30), Milotice Velká Štáhle (16.30), Dětřichov Malá Morávka B (16.30).

Krajská soutěž dorost

Slavoj Bruntál Odry (10.00).

Okresní přebor dorost

Nové Heřminovy Světlá Hora (14.00), Úvalno Krásné Loučky (13.30).

Krajský přebor žáci

Rýmařov Odry (9.00 starší a 10.45 mladší)

Krajská soutěž žáci

Vrbno p/P Ludgeřovice (9.00 starší a 10.45 mladší),

Okresní přebor sk. A žáci (10+1)

Karlovice Lichnov (14.30), Jindřichov Slezské Rudoltice (14.45), Osoblaha Holčovice (14.30).

Okresní přebor sk. B žáci (7+1)

Úvalno Světlá Hora (11.30), Třemešná Juventus A (14.30), Juventus B Horní Benešov (12.30, hřiště Široká Niva).

Okresní přebor starší přípravka (7+1)

Chomýž Juventus A (10.00), Slavoj A Rýmařov, Karlovice Brantice (13.00).

Okresní přebor starší přípravka (5+1)

Juventus B Město Albrechtice (10.00).

Okresní přebor mladší přípravka (7+1)

Slavoj Bruntál Horní Benešov A, Vrbno p/P Břidličná (14.00), Horní Benešov B Juventus E (16.30).

Neděle 6. května

I.A třída

Slavoj Bruntál Markvartovice (16.30).

Okresní přebor

Vrbno p/P Sv. Hora (16.30).

IV.třída skupina A

Jindřichov B Rusín (14.30), Třemešná B Bohušov (14.00).

IV.třída skupina B

Horní Benešov B Ryžoviště (16.30).

Krajská soutěž dorost

Město Albrechtice Kylešovice (10.00).

Okresní přebor dorost

Horní Benešov Chomýž (13.30).

Krajská soutěž žáci

Slavoj Bruntál Krnov (10.00 starší a 11.45 mladší).

Okresní přebor Starší přípravka (7+1)

Jindřichov Světlá Hora (12.00).

Okresní přebor starší přípravka (5+1)

Krnov B Horní Benešov (10.00),

Okresní přebor mladší přípravka (7+1)

Krnov C Rýmařov (11.30).

Úterý 8. května

Krajská soutěž dorost

Vrbno p/P Olympia Bruntál (10.00).

Krajský přebor žáci

Rýmařov Dolní Benešov (10.00 starší a 11.45 mladší)