Největším tahákem asi bude zápas na krnovském fotbalovém hřišti, kde vedoucí tým soutěže přivítá v neděli od 16.30 hodin třetí Jakartovice a bude bojovat o udržení pozice lídra tabulky.

Těšit se na dobrý fotbal mohou také v Bruntále, kde budou fotbalisté Slavoje Bruntál pokračovat v boji o postup do krajského přeboru. V neděli v netradičním čase od 10.00 hodin bude Slavoj hostit tým Velkých Hoštic.

Zajímavá utkání přinese také I. B třídy, kde potáhnou okresní derby v Horním Benešově, Úvalně a Krásných Loučkách. Těšit se mohou příznivci i na další zápasy okresních soutěží.

Sobota 30. dubna

I. B třída - muži
Horní Benešov – Chomýž (16.30), Úvalno – Dolní Moravice (16.30), Krásné Loučky – Olympia Bruntál (16.30), Stěbořice – Jindřichov (16.30), Chlebičov – Břidličná (16.30).

Okresní přebor – muži
Slavoj-SM „B“ - Karlovice (16.30), St. Ves - Lichnov (16.30), Zátor – M. Albrechtice (16.30), Třemešná - Sl. Rudoltice (16.30), M. Morávka - Osoblaha (16.30), Vrbno p. Prad. - N. Heřminovy (16.30), Brantice - Sv. Hora (16.30).

III. třída – muži
Mor. Kočov - Břidličná „B“ (16.30), V. Štáhle - Razová (16.30), Jamartice - H. Město (16.30), Hošťálkovy - Lomnice (16.30), Holčovice - Široká Niva (16.30).

IV. třída skupina A – muži
Heřmanovice - Liptáň (16.30), Janov – M. Albrechtice „B“ (16.30), Rusín - Sl. Pavlovice (16.30).

IV. třída skupina B – muži
Dvorce - Leskovec (16.30), Sv. Heřmanice - Dětřichov (16.30).

Krajský přebor – dorost
FC Slavoj Bruntál – Kravaře (12.15 mladší a 14.15 starší, hřiště Staré Město).

Okresní přebor – dorost
Úvalno - Zátor (13.30), Kr. Loučky - Osoblaha (12.00), Sv. Hora - N. Heřminovy (14.00).

Krajská soutěž – žáci
Vrbno – Poruba (10.00 starší a 11.45 mladší), Olympia Bruntál – Budišov (10.00 starší a 11.45 mladší).

Okresní přebor skupina A – žáci
Chomýž - Osoblaha (11.30), Třemešná - Jindřichov (14.00), Holčovice - Kr. Loučky (14.30).

Okresní přebor skupina B – žáci
Zátor - Lichnov (12.30), H. Benešov - Milotice (14.30), Karlovice - Břidličná (14.30).

Okresní přebor – starší přípravka
Olympia Bruntál - Krnov „A“ (8.30).

Okresní přebor – mladší přípravka
Břidličná - Sl. Bruntál-SM (11.00), Vrbno - FK Krnov „C“ (13.30), Juventus „D“ - Rýmařov (10.00).

Neděle 1. května

Krajský přebor – muži
FK Krnov – Jakartovice (16.30).

I. A třída – muži
FC Slavoj Bruntál – Velké Hoštice (10.00)

Krajský přebor – dorost
FK Krnov – Staré Město Frýdek – Místek (12.15 mladší a 14.15 starší)

Krajská soutěž – dorost
Vrbno – Kylešovice (10.00), Olympia Bruntál – Hať (12.00).

III. třída – muži
Jindřichov „B“ - Vysoká (14.30).

IV. třída skupina A – muži
Vrbno „B“ - Třemešná „B“ (15.00).

IV. třída skupina B – muži
M. Morávka „B“ - Ryžoviště (14.00), H. Benešov „B“ - Milotice (16.00).

Okresní přebor – dorost
H. Benešov – M. Albrechtice (13.45).

Okresní přebor – starší přípravka
Juventus „A“ - H. Benešov (16.00), Krnov „B“ – M. Albrechtice (10.30), Břidličná - Sv. Hora (10.00).