Domácí byly od první minuty jasně lepší. Už ve 2. minutě našla Jarošová dobře postavenou Schoberovou a stav se poprvé měnil. Za dalších pár vteřin uvolnila Šandová opět Schoberovou a ta přidala svůj druhý gól. V 9. minutě se prosadila Šandová po spolupráci s Jarošovou a nezaváhala. Hosté nestačili, o další minutu později to bylo již 4:0. Po pravé straně zatáhla míč Krahulcová a její centr usměrnila do sítě hostů Šandová.

Olympia soupeřky drtila a vytvářela si spoustu dalších šancí. V 17. minutě nádhernou uličkou uvolnila Maiwaldová Šandovou a završila čistý hattrick.Ve 24. minutě přidala svůj čtvrtý gól po přihrávce Krahulcové. Ve 27. minutě prošla sólem přes půl hřiště Helekalová a zvýšila na 7:0. Hostující hráčky byly na kolenou a ve 30. minutě inkasovaly osmý gól z kopačky Schoberové.

Domácí soupeře vůbec nešetřily a před přestávkou ve 37. minutě uzavřela skóre první půle po asistenci Balážové Helekalová.

Do druhého poločasu vystřídal trenér Urbaník několik hráček. Olympia měla velkou převahu a další příležitostí ke vstřelení branek. Proti byla brankářka Slovanu, která byla oporou hostů a spoustu šancí domácích pochytala. V 65. minutě už kapitulovala. Po faulu na Helekalovou se z přímého kopu z dobrých dvaceti metrů prosadila Jarošová a dosáhla desáté branky. V 70. minutě neproměnila navíc Maiwaldová pokutový kop.

V 83. minutě inkasovaly po jedenácté zásluhou Balážové. Olympia nebyla stále spokojena a v 84. minutě uzavřela na konečných 12:0 po přihrávce Helekalové Jarošová. Olympia v příštím kole zajíždí v neděli 1. září k jednomu z největších favoritů soutěže do Nových Sadů. Na domácím hřišti se hráčky Olympie představí za 14 dnů zápasem proti, v loňské sezoně druhému týmu tabulky, Lubině.

„Děvčata předvedla dobrý výkon, ale soupeř byl velmi slabý. Nicméně bereme to jako sehrávání týmu, který má spoustu mladých hráček. Až příští utkání v Nových Sadech ukáže, jak jsme na tom s výkonností. Jsme velmi rádi, že si cestu na stadion našli fanoušci a pevně věříme, že postupně jich bude chodit čím dál více a uvidí pěkný fotbal v ženském podání. Chtěli bychom hrát na špici divizní soutěže," řekl po utkání manažer týmu Ladislav Švajda.

Olympia Bruntál – Slovan Ostrava 12:0 (9:0)
Branky: Šandová 4, Schoberová 3, Helekalová 2, Jarošová 2, Balážová
Olympia Bruntál: Švajdová – Klepáčková (55. Janíčková), Maiwaldová, Maková (51. Mudříková), Dorňáková – Krahulcová (73. Kuttlerová), Jarošová, Helekalová, Balážová – Schoberová (66. Starková), Šandová. Trenér: Zbyněk Urbaník