Zápas na hřišti Lubiny začal oboustranně za deštivého počasí opatrně. Hostující hráčky ale postupně přebíraly iniciativu a v 15. minutě mohly jít do vedení. Jarošovou nacentrovaný míč do pokutového území domácích se dostal až na hlavu Varyšové, která těsně minula. V 19. minutě vyrazila prudkou střelu Jarošové domácí brankářka na roh. Ve 25. minutě ale zahrozily po autovém vhazování domácí hráčky, střela Küttnerové skončila těsně nad.

Dalších deset minut se hrálo výhradně na půli hostů. Švajdová v bráně Olympie byla pozorná a zvláště pak po rohovém kopu ve 33. minutě, kdy likvidovala dorážku domácí hráčky. Ve 36. minutě vystřelila Varyšová těsně nad. Ve 37. minutě přišla další střela Jarošové, bránu minula.

Ve 42. minutě se již hostující celek dočkal. Dorňáková přihrála novicce v týmu Olympie, Šuranské, a ta nádhernou střelou ze dvaceti metrů vymetla šibenici branky Lubiny. Ihned po rozehrání mohla Olympia vedení zvýšit. Střelu Jarošové brankářka domácích zlikvidovala.

Ve druhém poločase začaly aktivněji hráčky hostů. V 51. minutě prošla Jarošová z vlastní poloviny až do pokutového území Lubiny a po spolupráci se Šuranskou mířila vedle. V 53. minutě pálila Varyšová, ale bez efektu. V 69. minutě z přímého kopu vystřelila Jarošová, brankářka domácích byla ovšem pozorná.

V 76. minutě přišla na hřiště střídající Carbolová a mohla rozhodnout, domácí hráčka zachránila na brankové čáře. V 84. minutě přišla největší šance domácích, ale Švajdovou 
v bráně Olympie nepřekonaly. Olympia tak udržela vedení 
v soutěži a v dalším utkání hostí v neděli 27. dubna na umělé trávě v Bruntále od 14 hodin Veřovice.

„Holky splnily do puntíku taktiku, se kterou jsme šli do utkání. V bojovném utkání zvítězily 
na půdě velmi dobrého soupeře a nadále vedeme divizi. Patří jim poděkování a věřím, že i v dalším utkání doma proti Veřovicím potvrdí roli vedoucího týmu," řekl k utkání manažer Ladislav Švajda.

Spartak Lubina – TJ Olympia Bruntál 0:1 (0:1)
Branka: Šuranská
Olympia Bruntál: Švajdová – Maková, Balážová, Lacková, Dorňáková – Starková (75. Carbolová), Jarošová, Varyšová, Helekalová – Šandová, Šuranská (89. Janíčková). Trenéři: Ladislav Švajda, Martin Bilka