Fotbalistky Olympie první utkání nešťastně prohrály

Bruntál - Úvodní jarní utkání ligové soutěže žen sehrály fotbalistky Olympie Bruntál v sobotu na umělé trávě v Bruntále a po devadesáti minutách si připsali od brněnského týmu nešťastnou porážku 0:1.

15.4.2013

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Fotbalistky Olympie Bruntál začaly ligovou soutěž po třítýdenním tréninkovém výpadku a odloženém utkání v Holešově. Domácí hráčky přivítaly na své umělé trávě brněnský klub, který je na druhém místě tabulky.

Utkání bylo od začátku zcela vyrovnané a hrané oboustranně opatrně. Postupně se oba týmy rozehrály a předváděly divákům pohledný fotbal, který ale nepřinášel mnoho gólových šancí. Na straně domácích se dvakrát pokoušela o střelu Jarošová, ale vždy těsně minula branku hostů.

Ve 23. minutě se ocitly v šanci hostující hráčky, ale naštěstí pro Olympii také neproměnily. Ve 30. minutě po nahrávce Jarošové byla sama před brankářkou hostů Sedláčková, ale pravý čas prováhala a brankářka hostů ji vychytala.

Také druhý poločas přinesl obdobný průběh jako první. V 51. minutě ale po dlouhém výkopu hostující brankářky vyrobila obrana domácích chybu a Nedvědová z týmu hostů vstřelila vedoucí branku Brna. Olympia zvýšila aktivitu a tlačila se více dopředu. Šanci na vyrovnání si domácí vytvořily jen jednu, a když jí nevyužily, tak si po skončení připsaly nešťastnou prohru 0:1.

Příští utkání sehrají hráčky Olympie v Jihlavě a za čtrnáct dní pak budou hostit doma mužstvo Nesytu Hodonín. „Je vidět na našich hráčkách dlouhý tréninkový výpadek, i když dnešní výkon nebyl vůbec špatný. Nedá se nic dělat, hráčky musejí potrénovat a zlomit sérii co nejdříve. Velmi těžce se dostáváme do šancí a nemáme momentálně žádnou střelkyni, která by tým táhla. Věřím, že se nám podaří postupně zlepšit formu a obrátit i výsledky v náš prospěch," řekl po utkání manažer dívčí Olympie Ladislav Švajda starší.

Olympia Bruntál - Loko Horní Heršpice 0:1 (0:0)
Olympia Bruntál: Švajdová - Šandová, Balážová, Fišerová, Dorňáková (60. Maiwaldová) - Krahulcová, Schoberová, Zuzana Hubáčková, Helekalová - Sedláčková (67. Tereza Hubáčková), Jarošová. Trenéři: Zbyněk Urbaník a Ladislav Švajda mladší

V týmu hostů nastoupily kmenové hráčky Olympie Klepáčková a Hedvičíková.

Autor: Jiří Stanovský

15.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technik 22 000 Kč Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech Technolog. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46, , Vybraný kandidát bude zodpovídat za:, " efektivní řízení procesů výroby, " dodržování technologické kázně ve výrobě, " zaškolování personálu, " procesy stálého zlepšování technologie, " tvorba a změna dokumentace, pracovních postupů , " poskytování technické podpory při řešení problémů při výrobních operacích, " sběr výrobních dat, , Po kandidátech požadujeme:, " SŠ vzdělání technického zaměření (nejlépe strojírenství, elektro, fyzika), " základní znalost AJ nebo NJ, " nutností je znalost práce na PC (MS Office), " zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce, zájem učit se novým, věcem, , Nástup možný ihned, , Zaměstnanecké výhody : Roční bonusy, 25 dnů dovolené, zázemí nadnárodní společnosti., Hlásit se na e - mail : v.reed@osram.com, Z : 10.9.2018. Pracoviště: Osram česká republika s.r.o., Zahradní, č.p. 1442, 792 01 Bruntál 1. Informace: Veronika Reed, +420 554 793 438. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 115 Kč Stavební a provozní elektrikáři Provozní elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 115 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Břidličná, Bruntálská 167, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ, Požadujeme - vyučen v elektro oboru, zkoušky vyhl.50/1978 Sb., min.§6, průkaz jeřáb sk. O + vazač, řízení motorového vozíku vítáno, ranní až směnný provoz (po zaučení nepřetržitý) , Mzda 115,- Kč až 120,- Kč hod vč.prémií a příplatků ze směnného provozu., Hlásit se u Mgr Škrkoňové - tel. č. 554 222 646, Z : 5.1.2018 A : 19.4.2018 A : 14.5.2018, A : 27.6.2018 A : 11.7.2018 A : 2.8.2018, A : 19.9.2018. Pracoviště: Al invest břidličná, a.s., Bruntálská, č.p. 167, 793 51 Břidličná. Informace: Ivana Škrkoňová, +420 554 222 646. Řemeslné práce - Řemeslné práce Kovář 15 000 Kč Kováři Kovář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1, vyučení v oboru, praxe vítaná, hlásit se u pí. Valčišové - tel. č. 554 605 409, Z : 14.3.2018 A : 4.6.2018 A : 11.7.2018, A : 23.8.2018 A : 18.9.2018. Pracoviště: Krnovské opravny a strojírny s.r.o., Stará Ježnická, č.p. 1556, 794 01 Krnov 1. Informace: Šárka Valčišová, +420 554 605 409. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč Číšníci a servírky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Miroslav martinek - pracoviště restaurace u kata, Brothánkova, č.p. 338, 792 01 Bruntál 1. Informace: Miroslav Martinek, +420 605 708 154.

Milan Furik, trenér Rýmařova

Gólovou přestřelku v Hulíně režíroval Navrátil

Krnov hrál dobře, favorit z Čeladné ale i tak zvítězil

K bruntálskému vítězství nad Vsetínem stačila jedna branka

Okolo pětistovky diváků sledovalo v Bruntále další divizní duel mezi domácí Slavoj Olympií a Vsetínem. O vítězství rozhodla už v prvním poločase branka bruntálského Jana Hrabovského.