V posledním přípravném utkání před ligovým startem nastoupily fotbalistky Olympie proti Kostelci na Hané, který hraje divizní soutěž. Od začátku utkání si vytvořila Olympia drtivou převahu a hned ve 2. minutě otevřela skóre Sedláčková. Pak do konce poločasu postupně skórovaly dvakrát Kubáňová, Schoberová a Šandová.

První poločas tak skončil 7:0 ve prospěch Olympie.

V dalším průběhu utkání domácí trenéři prostřídávaly hokejovým způsobem všechny hráčky a brankostroj s chutí hrajících domácích fotbalistek pokračoval. Hostující hráčky se v průběhu celého zápasu k ničemu nedostaly a po skončení si odvezly drtivou porážku 0:17.

Branky: Kubáňová 5, Jarošová 2, Sedláčková, Schoberová, Fišerová, Helekalová
Hrály: Švajdová, Hedvičíková, Kittnerová, Dorňáková, Balážová, Šandová, Fišerová, Helekalová, Schoberová, Jarošová, Kubáňová, Sedláčková, Krahulcová, Kaupová, Mudříková, Klepáčková, Bartoníčková, trenéři: Ladislav Švajda mladší, Zdeněk Orság mladší, vedoucí: Tomáš Maňák

Děvčata Olympie jsou před historickou druholigovou sezonou a k ní nám řekl pár slov manažer mužstva, Ladislav Švajda starší: „Myslel jsem, že poslední přípravný soupeř bude silnější, ale projevil se ohromný rozdíl ve výkonnosti. Přesto musíme naše děvčata pochválit, že hrála naplno a s chutí. Mrzí nás zranění Majky Helekalové týden před zahájením soutěže.

Sehráli jsme šest přátelských utkání a ve všech jsme dokázali zvítězit. Nastávající Moravskoslezká liga bude podstatně náročnější než divize. Naším cílem je nehrát o sestup a pohybovat se ve středu tabulky a potrápit všechny zkušenější soupeře. Neznáme sílu všech družstev, ale věřím, že budeme pro spoustu soupeřů těžkým soustem.

Favoritem soutěže budou Jihlava, Hodonín, Holešovské Holky a Zbrojovka Brno B, za kterou mohou nastupovat hráčky prvního prvoligového týmu. S ostatními družstvy chceme hrát vyrovnaná utkání a porvat se o co nejlepší umístění. Vždyť je to pro Bruntál po dlouhé době opět ligová podívaná a pevně věřím, že na naše utkání doma nás přijde povzbudit hodně fanoušků,“ řekl těsně před začátkem soutěže manažer dívčího týmu Olympie Bruntál.