„Hřiště bylo super připravené, za což bychom chtěli poděkovat chlapům z krnovských technických služeb. Při těchhle přívalech sněhu nebylo jednoduché připravit kvalitní terén,“ povídal kouč Krnova Antonín Hudský.

I když to byl pro Krnováky první herní test, se svým protivníkem se vypořádali bez problémů. Po poločase, kdy se trochu rozkoukávali, první půli vyhráli „jen“ 3:0, tak po přestávce se rozstříleli. Skóre se nakonec zastavilo na vysokých 9:0.

„Soupeř přijel ještě bez nových posil, ale pro nás to byl první zápas. Naši kluci byli zdravě nahecovaní. Naším cílem bylo hlavně hrát rychlé kombinace po křídlech nezakončením. Všechno v pohybu. Snažili jsme se držet tempo během celého zápasu a to se nám, myslím podařilo,“ komentoval první přípravný duel Hudský.

V krnovské sestavě se představily i dvě nové posily. „Na zkoušku je u nás krnovský odchovanec brankář Mirek Petr, který se jeví hodně dobře. No a staronovou tváří je Martin Sabó z Opavy, který už za nás v minulosti hrál,“ představil nové hráče krnovský stratég.

FK Krnov - Jiskra Rýmařov 9:0 (3:0)
Krnov: 1. poločas: Petr Dvořák, Zelník, Biskup, Kozák Sabó, Hudský, Bartoníček, Kaštovský Krčmařík, Daříček. 2. poločas: Petr Sabó, Daříček, Biskup, Dvořák Šimčík, Hudský, Bartoníček, Mitura Vavrečka, Kaštovský