Své zaváhání budou chtít krnovští fotbalisté napravit v domácím utkání s Janovicemi. Hostům patří zatím sedmá příčka. V posledním utkání Janovičtí podlehli doma Frýdlantu nad Ostravicí 0:3.

Krnovu bude v nedělním zápase chybět záložník Tomáš Hudský, který na konci utkání v Háji dostal červenou kartu a nuceně si bude muset odpočinout. Na jeho místo má jeho otec a domácí kouč Antonín Hudský připraveno několik variant. „Nejspíše na jeho místě nastoupí Mirek Daříček. Ten se posune z obrany do záložní řady. V obraně pak nastoupí od začátku Biskup,“ osvětlil jednu z možností krnovský trenér.

Že by čtyřgólová porážka zanechala na mužstvu nějaký stín se lodivod Krnova nebojí. „Ještě si k tomu něco řekneme. Jedna vlaštovka jaro nedělá. Prostě jsme prohráli, ale teď už musíme jít dál. Jsme Krnov, nejsme žádní hadráři, takže do utkání musíme vstoupit se vztyčenou hlavou a aktivně,“ burcoval své svěřence Hudský.

Do konce soutěže zbývá ještě šest kol a stát se může cokoliv. I Pustá Polom může klopýtnout. Při případné rovnosti bodů pyk lepší vzájemné utkání hraje pro Krnov. „Nechci se zaobírat spekulacemi. Prostě budeme dál makat. Rozhodně nic nevzdáváme, budeme hrát až do konce. Nač stahovat trenýrky, když brod je ještě daleko,“ zakončil optimisticky své povídání šéf krnovské střídačky Antonín Hudský.

Utkání mezi domácím FK Krnov a hosty z Janovic má výkop v neděli v 16.30. Přijďte všichni povzbudit krnovské fotbalisty v jejich boji o postup do divize.