V neděli zajíždějí Krnováci na půdu aktuálně pátého celku tabulky krajského přeboru, Pusté Polomi.

„Pustá Polom je tradičním účastníkem krajského přeboru, my se tak trošku známe," povídal na adresu soupeře kouč Krnova Antonín Hudský a pokračoval: „Začátek měli podobný jako my, ale teď vyhráli snad tři utkání v řadě a nasbírali nějaké body," dodával krnovský lodivod.

Trenér krnovských fotbalistů ví, na koho si dávat největší pozor. „Získali střelce z Hlučína, mladého kluka. Dal ve třech zápasech pět gólů, tak ho bude třeba pohlídat. Ale pozor musíme dávat na všechny. Je to tým, který chce hrát fotbal, my taky, takže to může být pěkný zápas," vykládal Antonín Hudský.

Krnovští nemají moc důvodů, aby měnili sestavu oproti domácímu střetnutí. Otazník zůstává nad střelcem první branky proti Bohumínu, Tomášem Šupákem. Ten totiž musel po srážce s gólmanem opustit hřiště se zraněným kolenem. „Na tréninku byl, vyklusával. Má pod kolenem bouli. Uvidíme, jak na tom bude," objasnil zranění Šupáka Hudský a dodával se smíchem na rtech: „Říkal jsem mu, že musí hrát, kdyby si měl dát nohu pod paži a běhat."

Utkání začíná na hřišti Pusté Polomi v neděli v 16.00 a Krnov chce uspět. „Jakýkoliv bodový zisk bude dobrý," uzavřel Antonín Hudský.