Fotbalisté Slezanu chtěli ve druhém domácím zápase v řadě uspět a udržet se u špice tabulky. Proti sobě měli Jindřichovští v sobotním odpoledni velice kvalitně složený tým Vítkova. Od zahájení utkání se hrál oboustranně velmi dobrý fotbal. Oba týmy se snažily o ofenzivní fotbal a hra se přelévala od jedné branky ke druhé. Domácí hráči byli v prvním poločase o málo aktivnější a už ve 13. minutě toho dokázali využít, když gólovou akci zakončil pohotově Martin Sklenařík.

Jindřichovští fotbalisté pokračovali i po vstřelené brance v útočném fotbale a měli další příležitosti. Ty se ale již s efektem nesetkaly. Ani hostující kolektiv nehrál pasivně. Vítkov velmi dobře kombinoval ve středu hrací plochy a přecházel do útočných akcí. Diváci tak mohli dále sledovat fotbal velmi dobré úrovně se šancemi na obou stranách hřiště. Gólový efekt se ale do přestávky nedostavil.

Svižně začala také druhá polovina utkání. Hosté viditelně chtěli a hned od úvodních minut druhé půle se tlačili na polovinu Jindřichova. V 55. minutě se domácí hráči a příznivci zlobili na rozhodčího, který nařídil proti Jindřichovu přísný pokutový kop. Z něj zařídil hostující Krása vyrovnávací gól a začínalo se znovu.

Oba týmy chtěly vyhrát a pokračovaly v útočném fotbale. Strhnout utkání na svou stranu mohli jak domácí, tak i hosté. Rozhodnutí přinesla až 88. minuta, ve které za hosty po rychlé útočné akci rozhodl Homola. Vítkov se tak po vítězství v poměru 2:1 posunul do čela tabulky I.B třídy.

Jindřichov – Vítkov 1:2 (1:0)
Branky: 13. Martin Sklenařík – 55. Krása z pokutového kopu, Homola