„Šli jsme do zápasu prakticky kompletní už s brankářem Minarčíkem, který bude na jaře naším prvním gólmanem. Záda mu bude krýt talentovaný dorostenec Šidlák, který už měl možnost prokázat své kvality," říkal zkušený trenér Bruntálu Antonín Mura.

Bruntálští nachystali na utkání s účastníkem Moravskoslezské I.A třídy dvě sestavy. V prvních pětačtyřiceti minutách předváděli domácí hráči pod reflektory bruntálské umělé trávy velmi kvalitní fotbal. Přehrávali soupeře velmi dobrou kombinací a rychlým pohybem.

Kravaře se k ničemu nedostávaly a převážnou část hry jen vzdorovaly tlaku útočně hrajícího domácího kolektivu. „Musím za výkon v prvním poločase pochválit celý náš tým. Hrálo se podle mých představ a všichni hráči plnili pokyny, které jsme si před utkání dali. Vyzdvihnout bych snad mohl jen dnes velmi agilního a střelecky aktivního Zdeňka Orsága," pochvaloval si výkon týmu v první půli Antonín Mura.

Domácí fotbalisté dokázali převahu vyjádřit i střelecky. Tři branky Orsága a dvě Lukáše Kundrátka stanovily výsledek prvního dějství na 5:0.

„Chtěli jsme v utkání dát příležitost všem hráčům a tak jsme nachystali vlastně dvě sestavy," vysvětloval bruntálský lodivod. Tempo hry ve druhé polovině utkání polevilo. Hosté postupně hru vyrovnali a začali se dostávat i do příležitostí. Jednu z nich dokázali využít i ke vstřelení korigujícího gólu. Domácí fotbalisté si udržovali čtyřbrankový náskok, ale ve hře a hlavně v útočné fázi se už tolik neprosazovali.

Výsledek 5:1 ve prospěch Bruntálu se tak už nezměnil. „Druhý poločas se nám už tak nevydařil. Výsledek jsme už spíše kontrolovali a nedokázali jsme se přes soupeře prosadit. Bylo znát, že sestava se prostřídala," uzavřel kouč Antonín Mura.

SO BRUNTÁL – KRAVAŘE 5:1 (5:0)
Branky Bruntálu: Zdeněk Orság 3, Lukáš Kundrátek 2
Bruntál (1. poločas): Minarčík – Žatka, Mohyla, Dohnálek, Češek – Šustr, Zatloukal, Patrik Kundrátek, Lukáš Kundrátek – Ostrák, Zdeněk Orság. (2. poločas): Šidlák – Žatka, Dohnálek, Jan Krajčovič, Svrčina – Blažek, Stoklasa, Kaup, Češek – Cabal, Klembara. Trenér: Antonín Mura