V prvním poločase se hrál na hřišti Břidličné od začátku oboustranně vyrovnaný fotbal. Oba týmy se snažily prosadit v útočné fázi a střelecké příležitosti viděl slušný počet příznivců před oběma brankáři. Hosté hráli o špici tabulky I. A třídy, ale dobře hrající domácí celek v ničem nezaostával.

Do vedení mohli jít domácí po střele Ondrušky a následném průniku Györgyho. Skóre se měnilo až ve 25. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil Jiřičný a zajistil svému mužstvu jednobrankový náskok. Hosté odpověděli zvýšenou aktivitou a snahou o vyrovnání.

Blíže k docílení branky měla ale Břidličná. Šance nevyužila a tak přišel ve 40. minutě trest. Domácí gólman neudržel střelu Galvase a po dorážce Žurka bylo vyrovnáno. Břidličná se ještě snažila do přestávky strhnout vedení zpět na svou stranu, bez efektu.

Do druhého poločasu vstoupili domácí fotbalisté s velkou aktivitou a odhodláním utkání zvrátit na svou stranu. Hosté se dostali pod velký tlak a odolávali všemi dovolenými prostředky. Domácí se nastěhovali na polovinu Mokrých Lazců a dobývali branku soupeře. Největší opora týmu hostů v bráně ale podávala místy famózní výkon a přiváděla domácí střelce k zoufalství.

Břidličná dále tlačila a ostřelovala branku soupeře. Když už byl gólman hostů překonán, tak zazvonila tyč, nebo břevno brankové konstrukce svatyně hostů. Mokré Lazce se snažily podnikat protiútoky, ale v průběhu druhé půle je nikam nedovedly. Domácí ale recept, jak dát gól do devadesáté minuty nenašli.

Po skončení se museli hráči Břidličné spokojit pouze s bodem za nerozhodný výsledek 1:1, se kterým byli určitě spokojenější hosté. „V prvním poločase byl zápas poměrně vyrovnaný. Je škoda, že jsme dostali laciný gól. Ve druhém jsme ale byli jasně lepší a to, co jsme dokázali neproměnit, je opravdu trestuhodné. Myslím, že jsme ztratili dva body," řekl po utkání nespokojený domácí kouč Petr Kostelník.

Břidličná - Mokré Lazce 1:1 (1:1)

Branka Břidličné: Jiřičný

Břidličná: Ludvík Zifčák Michal Kocúr (80. Chudý), Jiřičný, Zítka, Cálek Ondruška, Jan Zifčák, Macrineanu (65. Cmelař), Slota Kamil Kocúr, György, střídali: Olejár, Chudý. Trenér: Petr Kostelník.