Fotbalisté Krnova vybojovali záchranu

KRNOV - Existenční utkání o udržení v krajském přeboru sehráli v sobotu fotbalisté FK Krnov na svém hřišti, kde přivítali silný celek Havířova. Po devadesáti minutách těžkého klání si nakonec po nerozhodném výsledku vybojovali zachování soutěže pro příští ročník.

19.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

FK KRNOV – MFK HAVÍŘOV 1:1 (0:1)

Hosté, kteří bojovali o druhé místo a možný postup do divize, se představili na krnovském hřišti od úvodních minut ve výborném světle. Domácí potřebovali z utkání bod a byla na nich znát velká zodpovědnost a nervozita. Na hřišti se bojovalo o každý metr a Havířov byl stále nebezpečný.

Domácí čelili všemi prostředky a v ofenzivě spoléhali na protiútoky. Ve 42. minutě domácím zatrnulo. Hosté podnikli útočnou akcí a z ní vstřelili vedoucí branku. Domácí jen těžko nacházeli protizbraň a do druhé půle je čekal těžký úkol. Také ve druhém poločase pokračoval oboustranný boj o prostor na hřišti. Domácí hnala nesnadná situace do útoku, ale jen těžko se prosazovali. V 70. minutě ale mohla radost v krnovských řadách naplno vypuknout. Střelu Heinricha brankář hostů vyrazil a krnovský kanonýr celé soutěže, Datle, byl na správném místě a dorážkou vstřelil nejdůležitější gól sezony.

Hosté se nemínili s remízou smířit a chtěli si z Krnova odvézt všechny body. V 80. minutě nejprve zachraňoval krnovský gólman a po něm vykopávali domácí z prázdné brány. Tři minuty před koncem pak přežili Krnovští po rohovém kopu hostů a hlavičce nad další infarktovou situaci, po které již mohla vypuknout naplno jejich radost z udržení soutěže. Branka: Satke, sestava: Toldi, Fojtík, Gřunděl, Jan Klement, Chudický, Rinke, Garba, Mitura, Heinrich (55. Hudský), Satke, Tabach (80. Holubec), trenér: Rudolf Klimenko.

19.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 15 000 Kč Svářeči Svářeč - zámečník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: místo výkonu práce : Bruntál, Vrchlického 10, Podmínky : svářečský průkaz CO2 výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace výhodou, možná kombinace úkolové a časové mzdy., Hlásit se na e - mail : martin.madr@elkoplast.cz, Z : 5.12.2017. Pracoviště: Elkoplast cz, s.r.o. - pracoviště bruntál, Vrchlického, č.p. 1175, 792 01 Bruntál 1. Informace: Mádr, . Výroba - Výroba Zámečníci strojů 17 000 Kč Zámečníci strojů Zámečník, svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: místo výkonu práce : Rýmařov, Vzdělání nerozhoduje zaučíme, nástup možný ihned, Svářečský průkaz možno dodělat na náklady zaměstnavatele, Stravenky - 100% hrazené zaměstnavatelem, zvláštní prémie, prémie dle výkonu., Hlásit se na e - mail : Stepan.charnik@intermos.net nebo na tel. č. 730 699 996 / kdykoliv /., Z : 7.8.2018. Pracoviště: Intermos, spol. s r.o. - pracoviště rýmařov, 8. května, č.p. 1245, 795 01 Rýmařov. Informace: Štěpán Chárník, +420 730 699 996. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 25 000 Kč Prodavači v prodejnách Zástupce vedoucího prodejny. Požadované vzdělání: úsv. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Rýmařov, Praxe v oboru nebo maturita, stravenky, 5 týdnů ŘD , Výběrové řízení proběhne na ÚP Bruntál dne 26.3.2018 v 9:30 , hlásit se na e - mail : seveckova@penny.cz nebo na tel. č. 724 105 525, Z : 28.2.2018. Pracoviště: Penny market s.r.o. - prodejna rýmařov, Opavská, č.p. 1300, 795 01 Rýmařov. Informace: Monika Ševečková, +420 724 105 525. Ochrana a ostraha - Hasiči podnikových sborů Hasič. Požadované 105 Kč Hasiči podnikových sborů Hasič. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 105 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Břidličná, Bruntálská 167, HASIČ, Požadujeme - SOU technického směru, ŘP sk. B,C (podmínka), absolvování oborného výcviku výhoda, trvalé bydliště v Břidličné a okolí, základní uživatelská znalost PC, nepřetržitý provoz, Mzda 105,- Kč/ hod + měsíční prémie + příplatky ze směnného provozu, Hlásit se u Mgr. Škrkoňové - tel. č. 554 222 646, Z : 11.7.2018 A : 2.8.2018. Pracoviště: Al invest břidličná, a.s., Bruntálská, č.p. 167, 793 51 Břidličná. Informace: Ivana Škrkoňová, +420 554 222 646.

SK Moravan Oldřišov – FC Slavoj Olympia Bruntál 3:4
27

Bruntál zvládl přestřelku a postupuje

Fotbalisté Nových Sadů (ve žluto-černém) prohráli v předkole MOL Cupu s Rýmařovem 0:2.
13

Rýmařov uspěl a těší se na Třinec

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

Derby zvládl za tři body Uničov

Rýmařovské Jiskře se v novém ročníku MSFL nedaří. Naposledy tým trenéra Milana Furika prohrál na domácím trávníku s Uničovem 1:2.

-

Zakleté brány? Krnov se doma opět netrefil

Vypracovali si nespočet šancí, ale skalp nováčka krajského přeboru z Brušperku z toho nebyl. Krnovští naopak doma prohráli vysoko 0:4.

-

Břidličná se z Frenštátu vrátila s prázdnou

Fotbalisté Kovohutí se v neděli večer představili na frenštátském hřišti. Další body do tabulky krajského přeboru ovšem nepřidaly. Utrpěly totiž porážku 0:2.