FK KRNOV – MFK HAVÍŘOV 1:1 (0:1)

Hosté, kteří bojovali o druhé místo a možný postup do divize, se představili na krnovském hřišti od úvodních minut ve výborném světle. Domácí potřebovali z utkání bod a byla na nich znát velká zodpovědnost a nervozita. Na hřišti se bojovalo o každý metr a Havířov byl stále nebezpečný.

Domácí čelili všemi prostředky a v ofenzivě spoléhali na protiútoky. Ve 42. minutě domácím zatrnulo. Hosté podnikli útočnou akcí a z ní vstřelili vedoucí branku. Domácí jen těžko nacházeli protizbraň a do druhé půle je čekal těžký úkol. Také ve druhém poločase pokračoval oboustranný boj o prostor na hřišti. Domácí hnala nesnadná situace do útoku, ale jen těžko se prosazovali. V 70. minutě ale mohla radost v krnovských řadách naplno vypuknout. Střelu Heinricha brankář hostů vyrazil a krnovský kanonýr celé soutěže, Datle, byl na správném místě a dorážkou vstřelil nejdůležitější gól sezony.

Hosté se nemínili s remízou smířit a chtěli si z Krnova odvézt všechny body. V 80. minutě nejprve zachraňoval krnovský gólman a po něm vykopávali domácí z prázdné brány. Tři minuty před koncem pak přežili Krnovští po rohovém kopu hostů a hlavičce nad další infarktovou situaci, po které již mohla vypuknout naplno jejich radost z udržení soutěže. Branka: Satke, sestava: Toldi, Fojtík, Gřunděl, Jan Klement, Chudický, Rinke, Garba, Mitura, Heinrich (55. Hudský), Satke, Tabach (80. Holubec), trenér: Rudolf Klimenko.